3. Dan društvenih igara

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
Angel
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 10 tra 2012, 14:59
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: 3. Dan društvenih igara

Post Postao/la Angel »

I dojmovi, ja sam bio do nekih 1 do pola 3 pa me zanima kako je bilo poslije? Kako je party prošao?

Kakav je promet bio na šanku? Zanima me kao neka referenca za nedjeljna igranja?
Ako imate podatak o prodaji igara bilo bi isto interesantno čisto da vidimo interes za društvene igre općenito...

Slike su super :)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8443
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2373 puta
Kontakt:

Re: 3. Dan društvenih igara

Post Postao/la grof »

Što se pića tiče, to nije pod našom jurisdikcijom, ali kao prijedlog BV-u bi definitivno bilo otvaranje onog velikog šanka za vrijeme trajanja DDI-a, odnosno ophodnja njihovih šankera s pitanjima "Želite li nešto popiti?". Ovako hrpa ljudi nije niti bila svjesna da se tamo nešto može popiti. Uglavnom se stjecao dojam da šank (misleći na onaj veliki) niti ne radi.

Po nekakvim mojim mjerilima bilo je odlično, unatoč nezgodno napadalome snijegu u subotu ujutro. Također, trebamo proraditi na većem broju stolova i stolaca, jer ih tamo stane, a postoji i još pokoja dvorana u koju bi se dalo proširiti s programom, ako u dvorani postane tijesno.
No, bitno je da se sva ekipa koja je igrala dobro zabavljala i da je imala što igrati.

Nedjeljna igranja u BV-u se nastavljaju, jer je vlasnik BV-a u kratkom razgovoru samnom pokazao volju i želju da nastavimo, za sada bez obzira na količinu popijenog pića. To je i logično, jer je zatvoreni GG imao neku računicu s ulaznicama koje su očito na kraju igračima predstavljale preveliko financijsko opterećenje.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: 3. Dan društvenih igara

Post Postao/la buraz »

Vidiš, nije ni loša zamisao zauzeti drugi puta neku od dvorana za igranje klinaca sa roditeljima..
slika
Avatar
Krscho
Reactions:
Postovi: 122
Pridružen/a: 25 vel 2013, 16:46
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 15 puta
Kontakt:

Re: 3. Dan društvenih igara

Post Postao/la Krscho »

Vidim da si spomenuo zatvoreni GG i ulaznice, mislim da je veci problem bio im termin ( petak,sub 18 do ponoci) nego to, to je bar bio meni i mojoj jednoj ekipi razlog ne dolazaka na to. :/

Inače ja bio od 13h do pol 3 na danu drustvenih igara i odigro ticket to ride europe s jos troje ljudova, mozda su na forumu mozda nisu, navukli me a doso s ciljem samo da razgledam :D
PA JESAM LI JA JEDINI LUĐAK OVDJE KOJI JE SPREMAN TE SOTONE NAZVATI PRAVIM IMENOM??
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8443
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2373 puta
Kontakt:

Re: 3. Dan društvenih igara

Post Postao/la grof »

Krscho je napisao/la:Vidim da si spomenuo zatvoreni GG i ulaznice, mislim da je veci problem bio im termin ( petak,sub 18 do ponoci) nego to, to je bar bio meni i mojoj jednoj ekipi razlog ne dolazaka na to. :/
GG nije uspio iz više razloga. Voditi takvu igraonicu je ozbiljan posao. Posao koji treba biti dobro organiziran i imati više od 2-3 čovjeka. Mi imamo cijeli tim volontera, voditelja igraonice i sva ekipa je prilično ozbiljna u obavljanju tog posla. Organizirani smo i o svemu se vodi evidencija, radimo po principu donacija, a ne obaveznih davanja. GG je na kraju spao na jednog čovjeka, a to je iznimno teško voditi, tim više ako imaš stalan posao i obitelj. Dakle cijeli niz faktora je doveo GG do zatvaranja. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”