Prodajne akcije

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema trgovini Carta Magica

Moderator/ica: wolfbloodgirl

kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la kockica »

Koja debilana, tu smo znači već trojica koji bi htjeli nešto uzeti a zezaju nas sa zaboravljenim passwordom :D
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1181 put
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la mado »

kockica je napisao/la: 17 kol 2021, 14:37 Koja debilana, tu smo znači već trojica koji bi htjeli nešto uzeti a zezaju nas sa zaboravljenim passwordom :D
Nije mi jasno jel u pitanju nesposobnost ili nesnalazljivost ili što? Znači pojavilo se više novih web trgovina zadnjih mjeseci. Web stranice su im neusporedivo bolje i preglednije nego od Carte. Ne može koštati milijune kuna za poboljšati web stranicu i promijeniti nešto na njoj. A nije ni komplicirano kao recimo programiranje samovozecih autiju ili raketa koje same slijeću iz orbite :facepalm Mislim pa živimo u 2021.
A Carta ima istu, nepromijenjenu stranicu od početka. Očito im nije bitna online kupovina, a nama lakše sad kad imamo veći izbor hrvatskih web trgovina koje još primaju glazbene želje. WinWin za sve osim za Cartu szbunjen
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8443
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2373 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la grof »

Ne budu li se brzo prilagodili, pregaziti će ih mladi, fleksibilni web prodavači. (odnosno, pregaziti će ih zakon tržišta) ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3133
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2312 puta
 pohvaljen: 2379 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la Valsim »

Carta je nažalost već notorno poznata po iznimno lošoj web stranici. Od samog pokretanja weba na tonu kritika bilo je obećanja kako će to srediti i poboljšati. Jedna od većih mana je također bila i neažurnost. Platiš i naručiš nešto što ni nemaju. U ovo Corona doba kada su i oni najokorliji napokon otkrili čari web kupovina, ostaje još više zbunjujuće kako se neke stvari nisu napokon dovele u red. Ako u kratkom vremenu se ovo jako brzo ne promjeni, nebu dobro. Jedno je kad se nema opcija pa si to možeš dopustiti, ali nešto sasvim drugo kada se pojave novi sposobniji igrači na domaćem tržištu.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la docich »

Stranica je katastrofa. Nikad azurna. Jako puno puta posaljem upit za igru sa stranice i kazu da je rasprodano i onda znma par mjeseci kasnije vidit iste igru.

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru docich za post:
Killa
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 550
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la kovacu »

Pa nemojte kupovat tamo. Em su im cijene paprene, em imaju tehnickih problema. Online trgovina u HR ko nikad dosad i super cijene imaju cak i kad uracunas postarinu. CM im moze konkurirat sa cijenama sam kad imaju ove popuste na rodjendan i takve stvari znaci jednom-dva put u godinu dana.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la kockica »

Ja vidio čak 3 igre na akciji; bonfire (dugo mi već zelja), bunny kingdom (za koji još nisam siguran kakav bi bio prijem) i crown of emara ( na kraju ipak odustao jer mi se čini preeurish), I eto, ovakve stvari djeluju valjda kao kondom da se ne zalijecem
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la kockica »

Inače Chrome me upozorava uskličnik na njihiv web da se ne unose osjetljivi podaci. Jel bilo kakvih neugodnih iskustava?
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 567
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la Noghri »

kockica je napisao/la: 17 kol 2021, 15:57 i crown of emara ( na kraju ipak odustao jer mi se čini preeurish)
Zasto si ovo morao napisati? ZAŠTO?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8443
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2373 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la grof »

kockica je napisao/la: 17 kol 2021, 16:41 Inače Chrome me upozorava uskličnik na njihiv web da se ne unose osjetljivi podaci. Jel bilo kakvih neugodnih iskustava?
Uskličnik je zato jer ne koriste kriptirani (zaštićeni) https protokol nego stari nekriptirani http. Danas imaš uredno besplatne certifikate za kriptiranje veze prema serverima, ali eto oni niti to ne koriste. Vjerojatno im je taj koji je održavao stranicu/server davno nestao i sada voze po webu tak kak voze - dok ide.

Inače, Google je već davno počeo penalizirati web stranice u svojim pretragama koje ne koriste zaštićeni https protokol. ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 2):
kockicarealuka
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Carta Magica”