Thunder Alley 3D auti

InMyBox, Izrada overlaya i inserata za igre, 3d print minijatura i dodataka za igre.

Moderator/ica: sadistiko

Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Thunder Alley 3D auti

Post Postao/la sadistiko »

Imam u planu raditi 3D printane autiće za ovu igru ali nemam igru, pa me zanima ima li je još tko tu na forumu. Ono što mi treba od vas jer pomoć oko određivanja koliko treba autića u istoj boji. Imam 7 različitih modela koje bi printao, ali nisam skroz siguran koliko čega treba.
slika
Dee-Lite
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 05 svi 2023, 10:35
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Thunder Alley 3D auti

Post Postao/la Dee-Lite »

Nemam igru ali sam ju igrao s frendom prije par godina.
Na žalost ni on ju više nema - prodao ju je

Upregnuli smo kolektivnu memoriju pa možda ti pomogne.

7 boja autića - 6 komada od svake boje.(svaki igrač je koristio do 6 autića - zavisi od broja igrača)
Nisu samo boje auta bitne nego i brojevi na krovu auta - koliko se sjećamo svaki auto je imao svoj jedinstveni broj.
Svaki igrač je imao ploču određene boje i na ploči 6 brojeva istih kao brojevi na krovovima auta te boje. Na ploči se označavalo stanje auta dodajući neke žetone (gume, gorivo, sudari,...)

Auti su bili kartonske pločice. S jedne strane s crnom a s druge s bijelom podlogom.
To je imalo veze sa potezima - kad si nešto odigrao onda si okrenuo aute na bijelu/crnu stranu ali više se ne sjećamo točno pravila
Ovi su korisnici zahvalili autoru Dee-Lite za post:
sadistiko
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Thunder Alley 3D auti

Post Postao/la sadistiko »

Super, hvala, to je dovoljno. Pogledao sam neka pravila na netu ali izgledaju kao da nisu konačna pa nisam bio siguran. Tako sam i ja našao, sedam boja po 6 komada i svaki ima svoj broj. Hvala!
slika
Odgovori

Natrag na “InMyBox”