Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3568
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1552 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Shich »

Na Gamesloru je akcija od 50% na nekih 230 proizvoda koja traje do 10.5. Upišite kod summer24 pa će ih sve izlistati.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Shich za post (ukupno 5):
sismisZorzyMirekCroit's meValsim
Lukok
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 13 ožu 2024, 18:59
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 9 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Lukok »

https://luckyduckgames.com/memorial-day ... games-sale

Lucky duck games ima veliki memorial day sale, više manje sve na popustu je 50% plus sniženo, čak je za hrvatsku i shipping besplatan od 70 eura na dalje. Novačnik me mrzi ali nema veze, ionako sam mislio uzeti chronicles of crime jednog dana, a onda je upalo i nešto ekstra :D

Mislim da par igara imaju samo na US skladištu pa ne šalju za EU.
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 289
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 230 puta
 pohvaljen: 337 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Aliensb »

Lukok je napisao/la: 09 svi 2024, 13:16 https://luckyduckgames.com/memorial-day ... games-sale

Lucky duck games ima veliki memorial day sale, više manje sve na popustu je 50% plus sniženo, čak je za hrvatsku i shipping besplatan od 70 eura na dalje. Novačnik me mrzi ali nema veze, ionako sam mislio uzeti chronicles of crime jednog dana, a onda je upalo i nešto ekstra :D

Mislim da par igara imaju samo na US skladištu pa ne šalju za EU.
Ali taman ono što mene zanima naravno nije na sniženju, ovaj puta sam se izvukao :D
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 551
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 407 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la kovacu »

Dost dobar restock i novi proizvodi sjeli na ozone sa dobrim popustima pa si bacite oko.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
Dario
GomilaX
Reactions:
Postovi: 27
Pridružen/a: 02 vel 2023, 00:15
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la GomilaX »

Baš gledam ozone i sad u zadnje vrijeme smo nabrijani na klasik 7Wonders, jel se isplati kupiti Cities i/ili Leaders ekspanziju koje trenutno nudi ozone?

Nekako su zadnje reakcije na core game bile "piramide su prejake" i "igrati na vojsku je bezveze" pa dal neka ekspanzija ekspandira nešto od toga? igrao sam to sa ekipom kojima je ovo bio dobar gateway
Ovi su korisnici zahvalili autoru GomilaX za post:
Valsim
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3136
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2316 puta
 pohvaljen: 2383 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Valsim »

GomilaX je napisao/la: 20 svi 2024, 23:40 Baš gledam ozone i sad u zadnje vrijeme smo nabrijani na klasik 7Wonders, jel se isplati kupiti Cities i/ili Leaders ekspanziju koje trenutno nudi ozone?

Nekako su zadnje reakcije na core game bile "piramide su prejake" i "igrati na vojsku je bezveze" pa dal neka ekspanzija ekspandira nešto od toga? igrao sam to sa ekipom kojima je ovo bio dobar gateway
Otkad smo se upoznali sa Cities i Leaders ekspanzijama nama su bile must have u svim partijama. Baš dodatno daju na čari i nešto zakompliciraju uobičajene taktike.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”