Grof

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Grof

Post Postao/la grof »

Evo, da budem svijetli primjer ovog podforuma mogu ukratko o sebi :)
Dakle, društvene igre me ozbiljnije privlače od unatrag par godina. Oženjen sam i imam dvoje klinaca koji me dodatno potiču na igranje, jer ih želim što više maknuti s računala. pravo druženje je ipak - pravo druženje ;)
Povodom toga i na nagovor moje drage, otvorio sam ovo web mjesto kako bi se igrači mogli lakše okupljati i komunicirati, te kako bi davali što više informacija o ovim igrama onima koji o tome nemaju blage veze.
Građevinar sam po struci u kojoj i radim.
Uz društvene igre zagriženi sam ljubitelj računala, s time da sam unazad nekoliko godina aktivan po pitanju slobodnog softvera, pa sve što radim za ove stranice radim sa slobodnim softverom (na kojeg vabim i sve ostale :D).

Kako imam priliku često u igranje uključivati nove ljude i igram s klincima, više sam vezan uz lakše strategije i "entry" igre, no volim i pokoji ozbiljniji naslov, sam da ne traje "do kraja Svijeta".
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1181 put
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: Grof

Post Postao/la mado »

Da malo saznamo više :) : koji tip igara najviše voliš? Koje tematike, mehanike? A koje ne voliš? Koji je tvoj top 5 ili top 10 najboljih igara?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Grof

Post Postao/la grof »

mado je napisao/la:Da malo saznamo više :) : koji tip igara najviše voliš? Koje tematike, mehanike? A koje ne voliš? Koji je tvoj top 5 ili top 10 najboljih igara?
Znal sam da će iskrsnuti to pitanje.... a zapravo nemam neki konkretan odgovor. Volim igre koje nisu na isti kalup i imaju orignalan pristup u mehanici i dojmu koji na mene ostave.

Zbog toga su mi se dopale npr. Panic Station, Village i Tzolkin. Carcassonne mi je dosadan, Alhambra također. Ne preferiram igre koje postanu dobre kad se na njih "prištekaju" kojekakva proširenja. VIše volim kupiti novu igru, nego nadograđivati staru. Race for the Galaxy mi se čini super, ali ga nisam još stigao odigrati u dovoljnom broju.

Ne volim igre koje su previše okrenute sreći, odnosno više volim izgubiti zato jer znam zašto sam izgubio, ngo zato jer nisam imao sreće. Nemam mehaniku koja me posebno oduševljava. Kod mene igra mora ostaviti potpuni dojam (i mehanika i tematika i izgled...) - sve se mora posložiti.

Ne bum slagal svoji top 5 igara, jer se to već sutra može izmijeniti nekom novom igrom koju ću odigrati, pa takav podatak ne bi bio relevantan. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Grof

Post Postao/la buraz »

dobro nam došao :-D
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Grof

Post Postao/la grof »

buraz je napisao/la:dobro nam došao :-D
Daj ne provociraj nego se predstavi. :D
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Grof

Post Postao/la buraz »

budem, kada dobijem inspiraciju otipkat na mobu sve to :-S
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Grof

Post Postao/la grof »

Joooj, stalno zaboravim da si u informatičkoj blokadi. :(
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”