UEFA euro 2016

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Darkseid »

Ok, ispadam sad neki nogometni fanatik naspram vas, što efektivno nije istina

da se izjasnim, HNL, Mamić i ostali lopovi nit me zanimaju niti pratim našu Močvaru, a bomeć ni svaku tekmu eura.

Nogomet je ono kada igra naša repka, neko finale lige prvaka, ili neka zvučnija tekma ala Italija vs Belgija, di moš sjest s frendovima, popit pivu, zafrkavat se i komentirat, gledat malo pozitivnije na stvari, nego nonstop čitat o raznim oreškovićima, karamarkima, mamićiam i rasprodaji i sustavnoj pljački Republike Hrvatske, kaj se toga tiče ja uvjek kažem, ima milijun internet ratnika protiv lopovluka i kriminala, ali di ste mi svi vi na nekom prosvjedu, negdje di se može napravit prava promjena u životima našima, očito hrvatskom narodu nije došla voda do grla, naučeni smo trpjeti od srba, austo ugara, sada EU i njihovih potrčka, pa odna ćemo trpjet jer nitko se ne diže kontra na pravi način da ga sljedimo u borbi za bolje sutra nego sustavmo glasamo za HDZ i SDP i gledamo čiji čaća je ustaša a čiji partizan, i onda se čude zašto mladi idu iz zemlje...di su sad ti branitelji s šatorom kontra ove situaicje, lažni branitelji eto što su bili

eto upiknuli i mene i otišo u politiku...
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1348 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la kockica »

1. Ja sam generacija kojoj se gledaju sto su bili didovi :P

2. Zafrkanciju imamo i van nogometnog prventva.

3. bojkot je sasvim legitiman stav. Mogao si reci i da svi bojkotiraju, sto bi bilo...

4. Ali kao sto rekoh tko uziva u prvenstvu, super! Samo, ja se zasitio, i ispraznjen sam od toga.
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la stoka »

prije svega smo ovdje svi igrači društvenih igara, tako da ja osobno ovu raspravu ne shvaćam kao nešto bitno, već samo kao razgovor o stanju u našem i sportu općenito...
osobno sam prošao navijački fanatizam uzduž i poprijeko, 15 godina svaku domaću utakmicu svog kluba, preko 50 gostovanja, tisuće kilometara hrvatskih cesta da bi gledao bezvezne utakmice na pustim pašnjacima...katkad i neredi, privođenja, htio ne htio, postaneš dio toga...naravno, ne ideš radi zalizanih polufeminizranih nogometaša, niti radi guzonja iz uprave, nego radi ljubavi prema klubu, gradu, i radi adrenalina i ekipe...kasnije odrasteš i shvatiš da je sve to zapravo besmisleno i da je bolje da se povučeš dok ne dobiješ kaznenu prijavu koja će ti sjebati život...
baš zato šta sam nekad živia to, pratija sve to godinama - znam kakvo je to dno, i da nije samo mamić u igri, nego da svaki klub ima svog mamića, samo su neki sposobni manje, neki više...i onda slušaš ta njihova moraliziranja, spinove, iz godine u godinu i jedan dan samo pukneš, baciš sportske novosti i rečeš da tu za tebe više nema mjesta...
a šta se tiče politike - sjetimo se samo prošlog lita, kad ga je pritvorilo, pa se pola države diglo da je to politički progon...kako može uhičivanje nekog kriminalca biti politički progon?
a i sad...tužno je zapravo, ali ova vlada se možda održi - samo zbog prvenstva...samo zbog toga šta čorlukina krvava glava dolazi na naslovnu stranu ta bagra sad dobiva dovoljno vremena za preslagivanje i moguće ostajanje na vlasti...
sa zadnjim se dijelom slažem - dok god ljudi glasaju za dvije stranke, zaslužuju to šta im se događa...osobno nisam nikad glasao ni za hdz ni za sdp, ni za eu...(zapravo od te nakaradne tvorevine jedino mi imamo i koristi - bescarinsko kupovanje igara :D )...
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 526
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 274 puta
 pohvaljen: 473 puta

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la DarkDefender »

Moje je misljenje da nema drzava sto financirati profesionalni sport. Tako da nije problem u Mamicu i njemu slicnima nego u svima nama koji smatramo da grad mora imati svoj klub i da taj klub mora biti uspjesan itd... Opcenito nemam taj osjecaj da cu navijati za klub koji slucajno nosi ime po gradu u kojem zivim, a za njega igraju ljudi koji s tim gradom veze nemaju i za to dobijaju debele place. Iskreno, prije bi navijao da igraju amateri iz susjedsva. Tako da mene to nista ne zanima. Pogledam reprezentaciju jer eto... europsko prvnestvo pa ajde. I bar se na neki nacin moze reci da igraju nasi, iako su neki prestali biti nasi pred nekoliko generacija. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post (ukupno 2):
stokakockica
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la stoka »

i još ovo s početka tvog posta- naravno da je nogomet zezanje s prijateljima i komentiranje utakmice, ali baš radi toga šta 90 posto ljudi to doživljava tako, i šta ne prate pobliže zbivanja, već im je dosta da se svakih 2 godine plasiramo na neko veliko natjecanje kako bi par tjedana u tom periodu odmjeravali snage sa velikim zemljama i imamo stanje kakvo imamo, jer ljude ne zanima to da je reprezentacija poligon za menađersko prodavanje igrača, i zapravo jedan veliki izlog...a čim se prodaju, većina igra kasnije sa pola gasa, pogotovo kvalifikacijske utakmice...
evo recimo, pozvani mali čorić i pjaca, halilović, koji je bija među najboljim igračima sportinga iz gijona nije?kako to?pa halilović se proda, ova dva još nisu...eto...mislim, prošlo prvenstvo je bija pozvan zelenika, koji u tom trenu nije bija ni prvi golman lokomotive...šta ćemo dalje pričat...
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Darkseid »

Pa da, šta cemo dalje pričat, pa i sam si reko, svako diranje u mamića, bandića koji je isto velki kriminalac i koliko hrpe para je opro kroz nk, gnsk dinamo građanski ili kako se vec nazivaju da operu dug bivsim igracima aka da nestane ... se naziva političkim progonom i dize buka po medijima koji su nista drugo nego sluge i sukrivci za ovo stanje jer očito je koji medij gura za koga, sam usporedi članke kad je sdp a kad hdz na vlasti od razlicitih medija i ko koga jače napada/brani

i da se razumijemo, to što smo gameri, geekovi itd. ne znači da nas nemre zanimat neki sport ;) , sve dođe na naplatu, pa vidimo kaj se dešava s fifom, uefom i kako se to kolo korupcije polako odpleće
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3607 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la sadistiko »

ma nije to otpletanje, nego samo neko naje... kad nemom stane na žulj
slika
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la stoka »

jedne u zatvor da drugi mogu krasti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru stoka za post (ukupno 2):
sadistikokockica
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 409
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Killa »

stoka je napisao/la:evo mali vic, da ne budem samo negativan, upravo sam čuo od prijatelja...čak mislim da ga je on sam smislio. :D
govore franji josipu : igraju ti danas austrija i ugarska..
a on :je li?a protiv koga?
slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Killa za post (ukupno 2):
stokakockica
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Darkseid »

Kaj se tiče Kroejse, jucer smo dobili novo poglavlje nacionalne sramote s pripremama NK Huligana za današnji festival vatrometa na Bundeku :D
Odgovori

Natrag na “Razno”