Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 289
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 337 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la Aliensb »

Mislim da ce nam svakako dati ta dva elder onea, citao sam da im je takva politika, kazu da su kineski backeri koji su na drugoj platforni to otkljucali ili retail backeri i dobijemo i to
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
juriel
slika
juriel
Reactions:
Postovi: 29
Pridružen/a: 02 stu 2011, 11:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la juriel »

Aliensb je napisao/la: 09 stu 2022, 07:39 Mislim da ce nam svakako dati ta dva elder onea, citao sam da im je takva politika, kazu da su kineski backeri koji su na drugoj platforni to otkljucali ili retail backeri i dobijemo i to
Jel nam mogu uračunati carinu jer mi frendica kaže da ak ide prek Engleske da znaju računati njihovim strankama ( ali ne BGove nego druge stvari) takve carine da se smrzneš po nekim njihovim tarifama i ponekad i PDV. Jeli netko naručivao u zadnje vrijeme prek CMONa?
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 289
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 337 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la Aliensb »

Porez ide 25%, carine nema.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
juriel
slika
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 289
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 337 puta
Kontakt:

Re: Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown

Post Postao/la Aliensb »

juriel je napisao/la: 09 stu 2022, 10:24
Aliensb je napisao/la: 09 stu 2022, 07:39 Mislim da ce nam svakako dati ta dva elder onea, citao sam da im je takva politika, kazu da su kineski backeri koji su na drugoj platforni to otkljucali ili retail backeri i dobijemo i to
Jel nam mogu uračunati carinu jer mi frendica kaže da ak ide prek Engleske da znaju računati njihovim strankama ( ali ne BGove nego druge stvari) takve carine da se smrzneš po nekim njihovim tarifama i ponekad i PDV. Jeli netko naručivao u zadnje vrijeme prek CMONa?
Ustvari da ne bude greske u razumjevanju, sad su prakticki svi kickstarteri euro friendly, ti ima platis u pledge manageru taj porez i ostalo je njihova briga, oni uvezu u svoje neko pristaniste odakle salju dalje iz eu i plate vat od tih novaca koje smo mi njima platili, od tad je roba u EU i nama dolazi na adresu kao sve drugo iz EU i ne placamo ništa.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
juriel
slika
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”