Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 526
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 274 puta
 pohvaljen: 473 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la DarkDefender »

Ja bi samo dodao da ne znam zasto je iti jedna Must Have, ja igram base game vec 15 godina i nijednom nisam pozelio neku ekspanziju kupiti.
GomilaX
Reactions:
Postovi: 30
Pridružen/a: 02 vel 2023, 00:15
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la GomilaX »

pusti me da se počastim i budem sretan :D
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 526
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 274 puta
 pohvaljen: 473 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la DarkDefender »

GomilaX je napisao/la: 26 svi 2024, 21:58 pusti me da se počastim i budem sretan :D
Samo daj, povlacim sve sto sam rekao. :)
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 408 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la kovacu »

Povodom dana drustvenih igara imate na Ozone 15% popust i na Magic Omens 10%.
Treba unjet kod neki pa sam googlajte koji je i iskoristite ak vam treba nest u iducih par dana.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1030
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 784 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la smurfORnot »

Koliko vidim na ozone popust radi samo ako je game bez popusta, ako je game na pa i 1% popustu vec, jbg, nista od 15%...
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 408 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la kovacu »

smurfORnot je napisao/la: 01 lip 2024, 10:25 Koliko vidim na ozone popust radi samo ako je game bez popusta, ako je game na pa i 1% popustu vec, jbg, nista od 15%...
Ja jucer cisto radi info ubacio So Clover koji je vec bio na popustu i spustio ga je jos dolje za euro i nesto.
Mislim da ti popust ne radi na sve nego na samo odabran set koji im je u toj kategoriji.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
smurfORnot
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1030
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 784 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la smurfORnot »

kovacu je napisao/la: 01 lip 2024, 10:27
smurfORnot je napisao/la: 01 lip 2024, 10:25 Koliko vidim na ozone popust radi samo ako je game bez popusta, ako je game na pa i 1% popustu vec, jbg, nista od 15%...
Ja jucer cisto radi info ubacio So Clover koji je vec bio na popustu i spustio ga je jos dolje za euro i nesto.
Mislim da ti popust ne radi na sve nego na samo odabran set koji im je u toj kategoriji.
Jucer sam iz onog letka koji mi je stigao ubacio gejmove koji nisu iz popusta, tipa splendor, clank itd i bar meni govorilo nevazeci kupon. A normalno je funkcioniralo na tipa wyrmspan koji nije na popustu.
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 182 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Zorzy »

smurfORnot je napisao/la: 01 lip 2024, 10:32
kovacu je napisao/la: 01 lip 2024, 10:27
smurfORnot je napisao/la: 01 lip 2024, 10:25 Koliko vidim na ozone popust radi samo ako je game bez popusta, ako je game na pa i 1% popustu vec, jbg, nista od 15%...
Ja jucer cisto radi info ubacio So Clover koji je vec bio na popustu i spustio ga je jos dolje za euro i nesto.
Mislim da ti popust ne radi na sve nego na samo odabran set koji im je u toj kategoriji.
Jucer sam iz onog letka koji mi je stigao ubacio gejmove koji nisu iz popusta, tipa splendor, clank itd i bar meni govorilo nevazeci kupon. A normalno je funkcioniralo na tipa wyrmspan koji nije na popustu.
Ma kad se klikne na dio gdje je ta reklama/banner na samoj ozone stranici za popust, baci te na izdvojenu rubriku "dan društvenih igara" na koje popust vrijedi. Gdje su neke igre koje jesu već na popustu i neke koje nisu, no da, nisu sve. Prve stranice su šahovi razni, druge stranice druge društvene. Nema tcg-a uopće recimo.
Zadnja izmjena: Zorzy, dana/u 01 lip 2024, 15:11, ukupno mijenjano 4 puta.
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 182 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Zorzy »

Kad smo kod popusta povodom dana društvenih, Magic Omens ima -10% do 2.6. Za online kupnju je kod "Igre10". A Carta Magica -20%. Kod kod njih je "ITTDAY20" za online, al izgleda samo za danas vrijede popusti u Carti.
Lukok
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 13 ožu 2024, 18:59
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Lukok »

https://www.ozone.hr/product/dru-tvena- ... strate-ka/

Tekhenu je na -66% na ozoneu. Primjetio sam da nekad kada igra ponovne dođe in stock bude neka stara cijena, sa dobrim popustom, pa za dan-dva korigiraju. Tako da ne mogu jamčiti da će još dugo ostati.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Lukok za post (ukupno 5):
Aliensbpriroda15DarkDefenderTeehee(R)it's me
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”