Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
McGregor
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 03 svi 2012, 23:09
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la McGregor »

Do kada traje akcija? Planira li netko naručiti, pa da podijelimo shipping?
Avatar
casedeck
Reactions:
Postovi: 84
Pridružen/a: 30 kol 2011, 13:06
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la casedeck »

McGregor je napisao/la:Do kada traje akcija? Planira li netko naručiti, pa da podijelimo shipping?
Zasad Duzell i ja gledamo da bi uzeli neke stvari. Koliko bi ti otprilike itema imao?
McGregor
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 03 svi 2012, 23:09
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la McGregor »

Pogledam jos koji su slivovi za koje igre, pitam frenda, pa javim navecer, ako nije problem.
Duzell
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 10 lis 2011, 22:16
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la Duzell »

McGregor je napisao/la:Do kada traje akcija? Planira li netko naručiti, pa da podijelimo shipping?
do sad je bilo da je shipping besplatan za preko 25 itema. zato i jest dobro narucivati zajedno jer rijetko kad nekom treba 25 paketa sleeveova ;)
Avatar
casedeck
Reactions:
Postovi: 84
Pridružen/a: 30 kol 2011, 13:06
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la casedeck »

Duzell je napisao/la:
McGregor je napisao/la:Do kada traje akcija? Planira li netko naručiti, pa da podijelimo shipping?
do sad je bilo da je shipping besplatan za preko 25 itema. zato i jest dobro narucivati zajedno jer rijetko kad nekom treba 25 paketa sleeveova ;)
Hm. Sad sam probao napuniti kosaru sa 26 itema i primijeniti onaj code "ESSEN" za free shipping, ne prolazi ("code not valid"). Onda sam probao isto, samo sa 26 itema koji nisu na Black Friday Sale-u, i ista stvar. Mislim da su to ukinuli... Damn.

Shipping za Hrv. ispada koliko vidim oko 25 do 30 dolara, sto i nije toliko puno (uzevsi u obzir ove akcijske cijene sleeveova). Pa ako ste jos zainteresirani, posaljite mi tocno sto trebate i koliko, da vidim konacni izracun...
Duzell
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 10 lis 2011, 22:16
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la Duzell »

casedeck je napisao/la:
Duzell je napisao/la:
McGregor je napisao/la:Do kada traje akcija? Planira li netko naručiti, pa da podijelimo shipping?
do sad je bilo da je shipping besplatan za preko 25 itema. zato i jest dobro narucivati zajedno jer rijetko kad nekom treba 25 paketa sleeveova ;)
Hm. Sad sam probao napuniti kosaru sa 26 itema i primijeniti onaj code "ESSEN" za free shipping, ne prolazi ("code not valid"). Onda sam probao isto, samo sa 26 itema koji nisu na Black Friday Sale-u, i ista stvar. Mislim da su to ukinuli... Damn.

Shipping za Hrv. ispada koliko vidim oko 25 do 30 dolara, sto i nije toliko puno (uzevsi u obzir ove akcijske cijene sleeveova). Pa ako ste jos zainteresirani, posaljite mi tocno sto trebate i koliko, da vidim konacni izracun...
mozda zbog trenutnih popusta. koliko vidim popust je toliki da bi cjenovno ispalo isto kao da uzimamo za staru cijenu bez shippinga
Avatar
casedeck
Reactions:
Postovi: 84
Pridružen/a: 30 kol 2011, 13:06
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la casedeck »

Duzell je napisao/la:
casedeck je napisao/la: Hm. Sad sam probao napuniti kosaru sa 26 itema i primijeniti onaj code "ESSEN" za free shipping, ne prolazi ("code not valid"). Onda sam probao isto, samo sa 26 itema koji nisu na Black Friday Sale-u, i ista stvar. Mislim da su to ukinuli... Damn.

Shipping za Hrv. ispada koliko vidim oko 25 do 30 dolara, sto i nije toliko puno (uzevsi u obzir ove akcijske cijene sleeveova). Pa ako ste jos zainteresirani, posaljite mi tocno sto trebate i koliko, da vidim konacni izracun...
mozda zbog trenutnih popusta. koliko vidim popust je toliki da bi cjenovno ispalo isto kao da uzimamo za staru cijenu bez shippinga
Nadam se... Bas cu provjeriti kada ova akcija zavrsi.

U medjuvremenu - mislim da meni ovo tocno odlucuje, odustat cu od narudzbe sleeveova za sada. Nemaju one koje stvarno zelim (green almost-a-penny) pa sam mislio uzeti green premiume ako bi bili 50% jeftiniji, ali kako mi se uz shipping stvar svede na punu cijenu... Mislim da cu preskociti narudzbu ovaj put.

Znaci za sada ostaju samo Duzell i McGregor, ako ce se jos tko ukljuciti javite se njima. Decki, jos vam saljem PM.
dugi
Reactions:
Postovi: 33
Pridružen/a: 29 ruj 2010, 20:37
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la dugi »

Imate u planu kakvu narudžbu?
Avatar
CoxUT
Reactions:
Postovi: 196
Pridružen/a: 11 lis 2012, 19:11
Lokacija: Komin 127.0.0.1
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 10 puta
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la CoxUT »

Nije mi jasno zašto ne narucite jednostavno sami sebi kad vam zatreba. Cemu cekati da vas se sakupi? Evo ja sam sebi prije tjedan dana narucio sleevove za Catan, 200 njih i s poštarinom sve skupa cca 50kn.
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 937 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la miljenko »

dugi je napisao/la:Imate u planu kakvu narudžbu?
Ja sam za, ako ce se narucivati... Jedino, bojim se da code ESSEN vise ne prolazi za besplatnu postarinu... Nisam siguran dali posnoje neki drugi popusti na kolicinu kao do sada...

@CoxUT
dosad se na 25+ paketica dobilava besplatna dostava, zato kolektivna naruđba.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”