Twilight Imperium 3rd + SE + ST u Petrinji

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: Twilight Imperium 3rd + SE + ST u Petrinji

Post Postao/la thegrey »

Ma sve štima.

Ovo za Hacane je po meni jedna od NAJbitnijih stvari u igri i ako to ne napomeneš novom igraču bojim se da u ovakvoj partiji punoj plastike nema nikakve šanse. Ja ne volim igrati sa Saarom, a mogu misliti kako je tek novom igaču. :)
Što se tiče ubacivanja, dao bi prednost artifactima + smanjenju broja potrebnih VP + nekoj od dinamičnijih kombinacija strateških karata nego recimo leaderima, mercenaryima i capital shipovima. Neki ljudi ovdje (igor1970) vole opciju gdje se objectives okreću unaprijed pa već znaš što ćeš ispunjavati.

Vjerujem da vam nije bilo dosadno igranjem igara po par dana i nisam na to ciljao. Poanta je bila da igra nudi još malo više toga nego se to na prvi pogled čini. Igrao sam sa svakakvom ekipom, od onih gdje je TI postao 2vs2 timsko nabacivanje plastike, preko teškog turtlinga sa +1 PZO pa do onih malo iskusnijih koji će potrošiti točno toliko jedinica koliko treba da dobiju 2VP-a i nakon toga otići dalje. U takvoj partiji dolazi do izražaja i politika i diplomacija TI. A ako pričamo o 10 sati, smatram da ima puno epskijih igara sa DALEKO boljom pričom nego što je to TI3 (HIS ili VQ mi prve padaju na pamet).
Eto, to su bili samo moji komentari, a nadam se i sudjelovati u kojoj partiji (bilo u ZG bilo u Petrinji) ;)
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3609 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: Twilight Imperium 3rd + SE + ST u Petrinji

Post Postao/la sadistiko »

E ovim zadnjim si se 100% iskupio za sve pokude :-)
Hehe, šalu na stranu, svakako si dobrodošao i ako si zainteresiran mogu te kontaktirati kad bude sljedeći okršaj. Vjerojatno sad između Božića i 3. Kralja
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3146
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2325 puta
 pohvaljen: 2412 puta
Kontakt:

Re: Twilight Imperium 3rd + SE + ST u Petrinji

Post Postao/la Valsim »

sadistiko je napisao/la:Evo, uz sve ostale obaveze, jedva sam stigao složiti do kraja ovu reportažu.

http://www.youtube.com/watch?v=DmHw4mCMjLo

Baš me zanimaju komentari.
Iz reportaže ćete vjerojatno steći dojam zašto je naša partija trajala toliko dugo ;-)
Dobar video.
Humor je na nivou, na neke dijelove sam se zbilja lijepo nasmijao :) .
Kad će nastavak ;) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”