UEFA euro 2016

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3607 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la sadistiko »

Volio bih znati pravi razlog tome što se jučer desilo.
Jasno mi je da je na vrhu same UEFA-e, pa i našeg HNS-a mafija, hoće li njima biti što odbijeno od plaća? Sumnjam, a da ćemo mi porezni obveznici platiti do u lipu za ovaj vandalizam jučer, to je sigurno.
Pa reko, koji je onda razlog?
Jesu ti ljudi stvarno toliki kreteni ili što?
slika
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Darkseid »

Treba li nasilniku razlog da počini nasilje? Mislim da traženje nekih razloga je jalov posao, ako je to kontra hns, mamića, ovime im samo jačaju poziciju, a kazne idu iz naši džepova, mislim da ne smijemo politilizirat ponašanje ovih pojedinaca, ovo je bilo ravno terorističkom činu
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la stoka »

da, mislim da ovaj put cilj ne opravdava sredstvo...iako, kad bolje razmislim, njihov cilj je posve upitan...huligani ne daju intervjue...zapravo mislim da su to frustrirani klošari koji razmišljaju: ako nećemo imati normalan nogomet, e onda nećemo imati nikakav.
svi mi prolazimo manje više iste etape, samo je pitanje vremensko razdoblje...većina svakih 2-4 godine pogleda ove 3,4 utakmice i reće sebi "ma znam da je sve u kurcu, i mamić i sve, al danas igra repka, ujedinit ćemo se i navijati bez obzira na sve"...a neko ko ide na svaku utakmicu, i na maltu i na cipar, i ko se 15 godina bori legalnim sredstvima a država ne radi ništa (jedan dio ga čak otvoreno podržava), dođe na kraju do ovoga...naravno, da se ne zavaravamo, iako se bori protiv gorih od sebe, ti koji su to napravili su korov društva (iako se po meni upaljena baklja ne može mjeriti sa milijunima opranog i pokradenog novca)...
i osvrnuo bih se samo na riječi terorizam i teroristi, pa bi molio samo ljude iz hns-a da kad su već u francuskoj da imaju malo poštovanja prema žrtvama stvarnog terorizma, jer je ovo stvarno riječ koja ne priliči trenutku...
a sramota naravno da je, al mi to malo prekritički gledamo, par dana ranije su bile višednevne tuče stotina engleza i rusa, pa jeste čuli koga u kafiću da govori "ti necivilizirani englezi, ne bi sad išao u taj zadrti london ni da mi neko plati...."
al eto, tužna situacija za naš nogomet, kojoj se kraj ne nazire...
al sve još mogu razumiti, ove poltrone, al heroj moje mladosti, ko da je jučer bilo da vičem davor, davor šuker, šuker!...šta to njemu treba, čovjek je igrao u realu, ima milijune, pa pristaje biti potrčko ovog zla, a zašto, sve za malo moći...šta mu nije pametnije da negdi jahtom krstari, vodi manekenke...
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Gordan »

sadistiko je napisao/la:Volio bih znati pravi razlog tome što se jučer desilo.
Jasno mi je da je na vrhu same UEFA-e, pa i našeg HNS-a mafija, hoće li njima biti što odbijeno od plaća? Sumnjam, a da ćemo mi porezni obveznici platiti do u lipu za ovaj vandalizam jučer, to je sigurno.
Pa reko, koji je onda razlog?
Jesu ti ljudi stvarno toliki kreteni ili što?
A di si ti živio do sad ako ne vidiš pravi razlog?

Evo ti jedan status koji dobro opisuje stvari:
četvrta brigada je napisao/la:Sve ovisi kako definiraš neku stvar, tj. kako je nazoveš. Kad su krajem 80ih i početkom 90ih BBB i Torcida prekidale utakmice, palili nam mrsku jugo zastavu, nitko ih nije zvao Huliganima.
Ne znam odakle toliko čuđenja? Navijači godinama upozoravaju na problemima u HNS-u i to je njihov način da izrazu svoje nezadovoljstvo, to je njihov način da ukažu na taj problem. Sad, da li je to zbilja najbolji način da to tim putem iskazuju - o tome se može diskutirati.
Ajmo ovako, da smo mi danas SR Hrvatska, koja je još uvijek sastavu smrdljive Šugoslavije, i da su ti isti navijači to danas napravili da ukažu na problem da Hrvatska nije neovisna država, da li bi nazvali Huliganima? Vjerojatno ne, nego bi im skidali kape za hrabrost.
Danas kad imamo "našu" reprezentaciju, to nam više ne odgovara i sad su oni samo još huligani, alkosi, propalice koje puše travu, a da oni godinama ukazuju na neregularnosti u HNS-u, na kriminal, na bogačenje nekoliko osoba koji tu istu reprezentaciju koriste za izlog prodaje svojih igrača, koja stavlja trenera s kojim se pola države sprdava, sve u režiji jednog čovika, koji je toliko jak, da nastupa sa dva kluba u 1. HNL.
Kako sam već rekao, sve je stvar definicije i kako češ neku stvar nazvati, prije 35-40 godina je Arafat bio terorist, da bi mu se 20 godina kasnije dala nobelova nagrada za mir. Jebi ga više ga nečemo nazvati teroristom, već mirotvorcem, što je on sad? Terorist ili mirotvorac?
No prosječan Hrvat nije zainteresiran za te probleme, repka je "svetinja", čija je to svetinja kad jedan čovik s njom drma kako hoće i kad se jedan grad i regija sustavno zaobilazi i u njemu se samo igra kad si pod kaznom? I gle čuda baš kad se igra u tom gradu, svastika na terenu, da bi im se dalo tek onda povod još više da se taj grad i ta regija zaobilazi.
Navijači se uvijek bore na svoj isti način, neredi, baklje, topovski udari i koji obračun sa policijom i to nikad nisu promjenili, nisu nikad otišli do Rusanove i bacili bombu, pucali na nekoga, opljačkali banku i pola države. Ovo nisu Huligani, već navijači koji smetaju današnjoj nogometnoj eliti koja vodi svoje prljave poslove i to je njihov način borbe.
Ja bi im rekao, kuću u kojoj živiš i misliš obnoviti, ne možeš s tim da je digneš u zrak, a oni bi meni odgovorili, ko je jebe kad ne valja, ponekad je moraš dignit u zrak i od temelja raditi novu, jer oni na to tako gledaju, ja se s njima ne slažem, ali isto tako znam da je to njihov način i da oni neće odustati.
Preporučam i ovaj vrlo zanimljiv tekst. Osim poljudskih nereda na utakmici s Partizanom, moglo se spomenut i legendarnu neodigranu utakmicu Dinama i Zvezde na kojoj je huligan Z.B. nasrnuo na organe reda.

I ne, ne podržavam ono šta se dogodilo na utakmici protiv Češke, ali jednosmjerne osude i jednostavno svrstavanje pod naziv huligani (da ne spominjemo teroristi, a pogotovo one maloumne izjave kravetine na poziciji predsjednice o orijunašima) su deplasirane. Razlozi zašto ipak ne podržavam te nerede su
1) jer su naudili odličnoj momčadi (kakvu nećemo imat jako dugo) i lako moguće izbacili reprezentaciju s prvenstva puno ranije, nego li je trebala ispast (ne, ne mislim da će UEFA dekretom izbacit, ali jedan penal, crveni karton, neujednačen sudački kriterij u ključnom trenutku i adio).
2) pravim huliganima koji sjede u loži su ovim dali legitimitet, stavili ih na "pravu" stranu i dali im u ruke oružje da još žešće udare po protivnicima (a u ovom trenutku to je gotovo isključivo Hajduk i navijačka skupina oko njega, jer svi drugi su uglavnom pognuli glave).
3) ozlijedili su redara topovskim udarom.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post (ukupno 2):
stokaKilla
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Gordan »

Sad kad sam se raspisao, da dodam još neke misli.

Kad francuska vlada pokuša dokinut neka radnička ili socijalna prava, u pravilu na ulice izađe po miljuna ljudi. Mirno. Pa kad se ništa ne dogodi, onda krenu sranja. Pa treći dan imaš kompletnu blokadu države, ulice gore, panduri najebu i opće rasulo. TO je demokracija. Niko ozbiljan i upućen neće prosvjednike nazvat huliganima, a kamoli teroristima...
Mi smo nedavno imali divnu stvar s prosvjedima za kurikularnu reformu. I šta se dogodilo? Ono katotalibansko kreacionističko smeće od ministra se samo narugalo ljudima i nastavilo po svom. Izija vuk tovara. Zašto? Zato jer može. Jer zna da smo mi ovce od naroda koje su se jednom dale izvuć na ulicu kad su se zvijezde tako posložile, ali da drugog puta više neće bit ili, još bolje, pojavit će se drastično manji broj ljudi i time potpisat poraz ideje. A da se nekoliko dana nakon njegovog ruganja s "feštom" pojavila opet ona horda, al ovaj put s vilama i molotovljevim koktelima, onda bismo imali drugu priču. I tako kad su dizali porez. I tako kad su prodavali Končar. I tako kad su opljačkali mirovine. I tako za svako sranje koje su nam radili zadnjih 25 godina.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
Killa
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Gordan »

Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
Killa
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Gordan »

stoka je napisao/la:al sve još mogu razumiti, ove poltrone, al heroj moje mladosti, ko da je jučer bilo da vičem davor, davor šuker, šuker!...šta to njemu treba, čovjek je igrao u realu, ima milijune, pa pristaje biti potrčko ovog zla, a zašto, sve za malo moći...šta mu nije pametnije da negdi jahtom krstari, vodi manekenke...
Šuker je bio najbolji strijelac reprezentacije i odličan grač, ali još tad je bilo jasno da je smeće od čovika. Priglup, na granici retardiranosti (znam ljude koji su s njim razgovarali poslovno, tj. pokušavali su), pokvaren i s egom do Mjeseca.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
Killa
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la stoka »

evo riješava se ipak klan mamić pomalo...
http://www.24sata.hr/show/prijetila-biv ... mic-479455
skoro jednaku kaznu za krivu poruku ko zdravkec za teški gospodarski kriminal, haha...
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3607 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la sadistiko »

@Gordan
mislim da sam napisao što mislim, ali da se na ovaj način reagira nije ok.

Ako misliš da je ok što francuzi pale aute i uništavaju sve pred sobom onda nemamo što dalje razgovarat. Uništavanje sigurno nije demokracija
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
grof
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Gordan »

sorry što tek sad odgovaram, bio na putu.
sadistiko je napisao/la:@Gordan
mislim da sam napisao što mislim, ali da se na ovaj način reagira nije ok.
slažem se da nije ok, ali gade mi se osude po medijima, prozivanje "huligana" i "terorista" i moraliziranje raznih lešinara. nisam vidio neki realni komentar na stanje po "službenim" medijima. čak ni od Šprajca. osobno sam negdje na 55:45 za "nije ok", ali skroz mi je jasna i "ok je" strana priče.
Ako misliš da je ok što francuzi pale aute i uništavaju sve pred sobom onda nemamo što dalje razgovarat. Uništavanje sigurno nije demokracija
da, mislim da je ok i mislim da je to prava demokracija. ako sam izabrao nekoga na izborima i on me sad jebe, šta bi trebalo radit? istina, bilo bi puno bolje da ulete tamo di treba i pobiju svih, ali to je malo teže izvedivo. međutim, kad mirni prosvjedi ne urode plodom, nema druge nego pokazat zube.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Odgovori

Natrag na “Razno”