Kupovina igara preko interneta

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Igor
Reactions:
Postovi: 446
Pridružen/a: 08 vel 2014, 15:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 196 puta
 pohvaljen: 402 puta
Kontakt:

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la Igor »

Kako rekoh,možda ne generalno da je cijela ponuda jeftinija,osim kod pitanja shippinga.Znam samo da nisam trebao čitati ovaj dio foruma jer naručih....
17.47 C. KAMIKAZES ATTACK ALONE....
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la Broloski »

Mali update: i dalje tražimo ljude za zajedničku narudžbu i zajedničkom uživanju u free shippingu!
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la Broloski »

Danas se radi nova narudžba sa philiberta pa ako imate neke želje upravo je trenutak da se javite :)
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la icarusST »

Broloski je napisao/la:Danas se radi nova narudžba sa philiberta pa ako imate neke želje upravo je trenutak da se javite :)
jel to ovo ''čoporativno'' uzimanje
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la Broloski »

Je je
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la icarusST »

ja bi uzea small world -leaders
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la Broloski »

U mojem društvu se nakupilo nešto želja, plus došle su neke stvari in stock (spyfall!!!) pa radim call to arms za novu narudžbu sa philiberta. Javite mi se preko pma sa linkova na šta vas zanima.
BananaKing
Reactions:
Postovi: 73
Pridružen/a: 04 tra 2012, 18:39
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la BananaKing »

Pozdrav, ne znam ako netko zna da li je ikako moguće saznati gdje je pošiljka bez tracking numbera ? Naime, naručio sam neke minijature sa Troll and Toada (TnT) i nikako da dođe, prošlo je već skoro 40 radnih dana, rekli su mi u TnT-u da mora proći 40 dana da se pošiljka proglasi kao izgubljena. E sad mene zanima ako je netko imao sličih iskustava da li mogu tražiti kakav refund (sa paypalom sam platio). Poštarina je bila oko 5,5$. Jel bi se moglo kako ući tome u trag, znam da ide preko Belgije pošiljka jer sam već tri puta naručivao i svaki put je uredno došla za 15 radnih dana, pretpostavljam da je u Belgiji sabirni centar pa oni šalju dalje, možda bih kod njih nešto saznao.
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la JobotBobica »

BananaKing je napisao/la:Pozdrav, ne znam ako netko zna da li je ikako moguće saznati gdje je pošiljka bez tracking numbera ? Naime, naručio sam neke minijature sa Troll and Toada (TnT) i nikako da dođe, prošlo je već skoro 40 radnih dana, rekli su mi u TnT-u da mora proći 40 dana da se pošiljka proglasi kao izgubljena. E sad mene zanima ako je netko imao sličih iskustava da li mogu tražiti kakav refund (sa paypalom sam platio). Poštarina je bila oko 5,5$. Jel bi se moglo kako ući tome u trag, znam da ide preko Belgije pošiljka jer sam već tri puta naručivao i svaki put je uredno došla za 15 radnih dana, pretpostavljam da je u Belgiji sabirni centar pa oni šalju dalje, možda bih kod njih nešto saznao.
Da, jer u pravilu sve ima neki oblik praćenja. Nakon 40 dana ih pristojno zamoliš za rješenje problema, i da preferiraš refundaciju novaca. U slučaju problema ih zamoliš još jednom, i obavijestiš da ćeš se u suportnom obratiti PayPalu (ili svojem kartičaru ako nisi koristio PayPal). Ako ti opet ne vrate novce ili ponude neku drugu rezoluciju otvoriš incident kod PayPala ili kartičara.

Sam se nemoj ni truditi naći pošiljku; 99% sam siguran da T&T to može ali im je previše posla i zezancije.

Ako naručuješ iz EU možeš im se dodatno prijetiti i konačno obratiti ECC-u koji onda kontaktiraju svoje ekvivalente u toj državi pa sređuju stvari. http://europa.eu/youreurope/citizens/na ... c=shopping
BananaKing
Reactions:
Postovi: 73
Pridružen/a: 04 tra 2012, 18:39
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la BananaKing »

JobotBobica je napisao/la:
BananaKing je napisao/la:Pozdrav, ne znam ako netko zna da li je ikako moguće saznati gdje je pošiljka bez tracking numbera ? Naime, naručio sam neke minijature sa Troll and Toada (TnT) i nikako da dođe, prošlo je već skoro 40 radnih dana, rekli su mi u TnT-u da mora proći 40 dana da se pošiljka proglasi kao izgubljena. E sad mene zanima ako je netko imao sličih iskustava da li mogu tražiti kakav refund (sa paypalom sam platio). Poštarina je bila oko 5,5$. Jel bi se moglo kako ući tome u trag, znam da ide preko Belgije pošiljka jer sam već tri puta naručivao i svaki put je uredno došla za 15 radnih dana, pretpostavljam da je u Belgiji sabirni centar pa oni šalju dalje, možda bih kod njih nešto saznao.
Da, jer u pravilu sve ima neki oblik praćenja. Nakon 40 dana ih pristojno zamoliš za rješenje problema, i da preferiraš refundaciju novaca. U slučaju problema ih zamoliš još jednom, i obavijestiš da ćeš se u suportnom obratiti PayPalu (ili svojem kartičaru ako nisi koristio PayPal). Ako ti opet ne vrate novce ili ponude neku drugu rezoluciju otvoriš incident kod PayPala ili kartičara.

Sam se nemoj ni truditi naći pošiljku; 99% sam siguran da T&T to može ali im je previše posla i zezancije.

Ako naručuješ iz EU možeš im se dodatno prijetiti i konačno obratiti ECC-u koji onda kontaktiraju svoje ekvivalente u toj državi pa sređuju stvari. http://europa.eu/youreurope/citizens/na ... c=shopping
Thx za odgovor, Troll and toad je u Americi (da li imaju u Europi nešto nemam pojma) znači ova opcija sa ECC otpada, dobro onda ću pričekat još par dana pa se njima obratit na mail i dati prigovor i reći da bih želio refund pa ćemo vidjet dalje, ako ne upali onda paypal jedina šansa :).
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”