Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
sim4
Reactions:
Postovi: 93
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 88 puta
 pohvaljen: 83 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sim4 »

dado je napisao/la: 02 lis 2023, 22:31 Nisam, nije bilo u Ozoneu.
Znači bolja i od Federationa? Ajde, vidjet ćemo. :)
Odlična je igra. Nažalost, nisam igrao Federation pa ne mogu usporedit. Ja sam ekspanziju uzeo na Gameslore, a vidio sam je i na igraj.si nedavno.
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 669 puta
 pohvaljen: 1027 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Deni »

ne bi ih uspoređivao tj nisu usporedive, ali Carnegie mi je drazi, ako nista zbog vizualnog dizajna.
slika
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1271
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3420 puta
 pohvaljen: 2040 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dado »

Nije iz Essena ali čovjeka veseli :D

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 7):
smurfORnotValsimsadistikojuri006tanelornAntomonDeni
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 340
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 565 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la frastarc »

Nije essen, Al čovjeka veseli slikaslika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post (ukupno 10):
realukajuri006dadotanelornPapaverValsimMago de UmagorhogamAntomonit's me
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1252
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1194 puta
 pohvaljen: 922 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Antomon »

@frastarc zamolio bih jedan "first impressions" kada odigraš Distilled :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Antomon za post:
frastarc
sim4
Reactions:
Postovi: 93
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 88 puta
 pohvaljen: 83 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sim4 »

Antomon je napisao/la: 09 lis 2023, 21:33 @frastarc zamolio bih jedan "first impressions" kada odigraš Distilled :)
mene bi isto zanimalo
Ovi su korisnici zahvalili autoru sim4 za post:
frastarc
GomilaX
Reactions:
Postovi: 30
Pridružen/a: 02 vel 2023, 00:15
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la GomilaX »

slika

Kupio sam si ove dvije igre.

Prvo sam gledao TMB jako dugo pa sam čuo da je HOPLO isti drek (malo bolji) drugo pakovanje, zagrijan sam za solo gejmove, naručim ga i šta se desi? Taman gejm dođe a počnem se ponovo družiti sa frendom s kojim igram gejmove i on nabrijan kaže ajmo igrati HOPLO. Ja reko paaaaa znaaaaaš to je solo gejm. i lik se zbedirao. i sad meni glupo i reko jebeš sve idem kupit Too Many Bones da igramo kak se spada i kupim to. i evo sad sam završio "proučavanje" vrijeme je za prvih par gejmova solo pa sa društvom. Jučer smo ja i taj frend "odigrali" fail prvi gejm (Čitaj: nismo niš igrali samo smo setup napravili i proučili i zatvorili gejm 2h kasnije).

o pros-ovima i pohvalama TMB nemoram previše pisati, zato ću se posvetiti mojim negativnim zapažanjima
e sad moj prvi utisak na igru je "UVAU KAK JE SVE SUPER" ali kroz 3-5 sekundi si mislim:

Koji penis stavljaju KVALITETNE KARTE, rađe bi one regularne, pa si sam sleevam ako hoću...
Koji penis stavljaju kutijce za chipove, to se vrlo jednostavno utisne u jeftini box insert...
Koji penis stavljaju teške fancy chipove kad bi obični plastični bili jednako izdržljivi i funkcionalni...
Koji penis je kutija tak mala, kad ću kupiti expanziju neću moći strpati sve skupa u Core box...
Koji penis printaju player mat na neopren kad tisak izgleda razliveno i usrano na tom materijalu, karton je bolji...
Koji penis lakiraju tisak rulebooka...

Šta si Chip Theory misli? da su svi drugi proizvođači glupi pa stavljaju jeftine komponente? Da su oni pametni što rade kvalitetne i fancy elemente?

Da budemo iskreni - ne žalim dane novce i mislim da je igra kao igra vrijedna i dobra, žalim to što bih imao igru prije godinu dana kad bi koštala 90 eura.
A srdi me ovo nametanje "nemoraš sleevati kartice, mi smo ti već naplatili PVC kartice" frende prodaj mi gejm i fak ofaj sa nametanjem svojih pravila ja ću sam procijeniti hoću li sleevati kartice ili ne, hoću li kutiju za chipove ili ne, hoću li kupiti neopren mat-ove ili igrati na običnim kartonskim.

Sad čitam šta sam napisao baš sam loša osoba
Ovi su korisnici zahvalili autoru GomilaX za post:
Deni
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 182 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Zorzy »

Penis bonus, pax in domus.

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Zorzy za post:
GomilaX
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1028
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 782 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la smurfORnot »

GomilaX je napisao/la: 09 lis 2023, 23:24
Koji penis stavljaju KVALITETNE KARTE, rađe bi one regularne, pa si sam sleevam ako hoću...
Koji penis stavljaju kutijce za chipove, to se vrlo jednostavno utisne u jeftini box insert...
Koji penis stavljaju teške fancy chipove kad bi obični plastični bili jednako izdržljivi i funkcionalni...
Koji penis je kutija tak mala, kad ću kupiti expanziju neću moći strpati sve skupa u Core box...
Koji penis printaju player mat na neopren kad tisak izgleda razliveno i usrano na tom materijalu, karton je bolji...
Koji penis lakiraju tisak rulebooka...

Šta si Chip Theory misli? da su svi drugi proizvođači glupi pa stavljaju jeftine komponente? Da su oni pametni što rade kvalitetne i fancy elemente?

Da budemo iskreni - ne žalim dane novce i mislim da je igra kao igra vrijedna i dobra, žalim to što bih imao igru prije godinu dana kad bi koštala 90 eura.
A srdi me ovo nametanje "nemoraš sleevati kartice, mi smo ti već naplatili PVC kartice" frende prodaj mi gejm i fak ofaj sa nametanjem svojih pravila ja ću sam procijeniti hoću li sleevati kartice ili ne, hoću li kutiju za chipove ili ne, hoću li kupiti neopren mat-ove ili igrati na običnim kartonskim.

Sad čitam šta sam napisao baš sam loša osoba
Imam više toga TMB, i prije su ti imali velike kutije za base game, doduše, nije da ti toliko pomaže jer i dalje ekspanziju neceš moci unutra nagurati, Možda ako izbaciš sav storage solution pa onda guraš...

Što se tice karata, slažem se, loše su, draže su mi normalne, em su boje bolje, em su jeftinije, em nisu toliko skliske da lako padaju kad imaš stack. Osobno, malo pretjeruju s tim premium komponentama na koje ekipa ocito jako drka, jer gle, možemo igrati game u bazenu i ništa mu nece biti :facepalm
Također osobno mi je glupo, kupio si kakti premium game, i onda dobiješ ove jeftine health žetone jer žele da kupiš ove premium...znaci ove obicne health možeš defakto bacit u smece. Naravno, sa svakom ekspanzijom (undertow i unbrekable) dobivaš em još tih loših žetona, još base kockica koje ti ne trebaju no placaš ih, te se u biti nepotrebno gomila dio troškova.

Osobno što se tice teških chipova neprijatelja, meni se sviđa taj feel u rukama.
Za sada sam nabavio samo jednog gearloca extra (van 2 ekspanzije) jer jednostavno su preskupi...
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post (ukupno 3):
juri006sadistikoGomilaX
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1271
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3420 puta
 pohvaljen: 2040 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dado »

Počele su stizati prednarudžbe.

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 5):
juri006AliensbsadistikoDenitanelorn
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”