Prijedlozi nabavke

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema trgovini Carta Magica

Moderator/ica: wolfbloodgirl

Avatar
Dread24
Reactions:
Postovi: 427
Pridružen/a: 03 lis 2011, 21:38
Lokacija: Split
Ima zahvala: 56 puta
 pohvaljen: 40 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi nabavke

Post Postao/la Dread24 »

uuuuu, big box alhambra... al bojim se cijene! :o
Bolje izdati knjigu nego prijatelja!
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3578
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1558 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi nabavke

Post Postao/la Shich »

Dread24 je napisao/la:uuuuu, big box alhambra... al bojim se cijene! :o
Vjerojatno bi bila 600-650 kn budući da se po toj cijeni prodavala i u Crnoj Luknji. Bez kupona bih se teško odlučio za kupovinu. :) Zato ga i čuvam.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi nabavke

Post Postao/la grof »

Vicko je napisao/la:Bilo bi super kad bi netko predložio neku igru, pa se onda po broju zahvala može znati koliko je ta igra poželjna.
Npr. Agricola. :)
(...da, ovo radim samo da skupim zahvale xD)
Pa kaj nije bolje u tu svrhu složiti anketu. Ako su vam zahvale draže, onda treba svakom postu promijeniti naslov u ime igre, jer kako ćete znati zašto je neki post dobio zahvale u Toplisti?
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Vicko
Reactions:
Postovi: 549
Pridružen/a: 06 tra 2012, 23:30
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 312 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi nabavke

Post Postao/la Vicko »

ma, samo sam mislio da se vidi koliko je ljudi zainteresirano za koju igru. Stalno se pišu nove igre... Ne znam koliko je anketa pogodna za to...
Avatar
Dread24
Reactions:
Postovi: 427
Pridružen/a: 03 lis 2011, 21:38
Lokacija: Split
Ima zahvala: 56 puta
 pohvaljen: 40 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi nabavke

Post Postao/la Dread24 »

Shich je napisao/la:
Dread24 je napisao/la:uuuuu, big box alhambra... al bojim se cijene! :o
Vjerojatno bi bila 600-650 kn budući da se po toj cijeni prodavala i u Crnoj Luknji. Bez kupona bih se teško odlučio za kupovinu. :) Zato ga i čuvam.
Da, i ja čuvam kupon za neku big igru :)
Bolje izdati knjigu nego prijatelja!
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi nabavke

Post Postao/la grof »

Vicko je napisao/la:ma, samo sam mislio da se vidi koliko je ljudi zainteresirano za koju igru. Stalno se pišu nove igre... Ne znam koliko je anketa pogodna za to...
Bolje je onda sustav Zahvala, to dođe ko lajkovi na fejsu...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3578
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1558 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi nabavke

Post Postao/la Shich »

grof je napisao/la:
Vicko je napisao/la:ma, samo sam mislio da se vidi koliko je ljudi zainteresirano za koju igru. Stalno se pišu nove igre... Ne znam koliko je anketa pogodna za to...
Bolje je onda sustav Zahvala, to dođe ko lajkovi na fejsu...
Ali onda treba predlagati jednu po jednu igru,a neki vole 10 njih odjednom predložiti.Bilo bi dobro kad bi se mogla raditi anketa koja bi trajala od narudžbe do narudžbe (oko 2 mjeseca?). Za prvu anketu bi svako mogao npr.predložiti 4 igre koje su trenutno nedostupne (i ne dolaze sa ovom pošiljkom) i to u roku tjedan dana. Onda ih sve potrpamo u anketu i glasa se za njih do narudžbe iduće pošiljke. Tko zakasni dati svoje favorite,može odmah početi predlagati za iduću anketu i narudžbu.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi nabavke

Post Postao/la grof »

Da, ankete se mogu tempirati na dane, a možemo se ograničiti na max 10 igara po anketi... eto...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 935 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi nabavke

Post Postao/la miljenko »

A cemu bi tocno sluzile te ankete?? Ako netko zeli da mu CM naruci neku igru u sljedecoj posiljci, ne treba sad raditi neke ankete i nadati se da ce ljudi glasati za njegovu igru, dovoljno je samo poslati mail i zamoliti ih da mu naruce igru!! Ja sam tako vec dvije narucio... Zamolis popis igara dostupnih kod dobavljaca, izaberes si igru, dobijes okvirnu cijenu i ako se slazes s cijenom, igra ti najvjerojanije dodje s sljedecom posiljkom (osim ako si pehista, pa ih upravo nestane na lageru kad CM narucuje svoju posiljku)...
morpheus
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Prijedlozi nabavke

Post Postao/la morpheus »

miljenko je napisao/la:A cemu bi tocno sluzile te ankete?? Ako netko zeli da mu CM naruci neku igru u sljedecoj posiljci, ne treba sad raditi neke ankete i nadati se da ce ljudi glasati za njegovu igru, dovoljno je samo poslati mail i zamoliti ih da mu naruce igru!! Ja sam tako vec dvije narucio... Zamolis popis igara dostupnih kod dobavljaca, izaberes si igru, dobijes okvirnu cijenu i ako se slazes s cijenom, igra ti najvjerojanije dodje s sljedecom posiljkom (osim ako si pehista, pa ih upravo nestane na lageru kad CM narucuje svoju posiljku)...
mislim da nikad nije bilo u CM-u problem oko nabavke naslova (ako je isti bio raspoloživ). LOM je pak bio druga priča :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru morpheus za post:
miljenko
Odgovori

Natrag na “Carta Magica”