Bookdepository .. ponude

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
smi
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 10:57
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Bookdepository .. ponude

Post Postao/la smi »

Ma to je tak od vajkada. Svako toliko bi zeznuli nesto ili na pojedinacnoj igri ili kompletno. Cesto im se to znalo desit kad bi bili neki popusti u igri.

Mozda je konacno Amazon odlucio nesto napravit sa svojom akvizicijom pa su ovo posljedice.

Edit: a vidim da i Royal Mail ima izmjene u cijenama international shippinga od 31.03. Lijen sam trazit kakve su bile prije, ali cisto sumnjam da su isle dole.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2284
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1183 puta
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: Bookdepository .. ponude

Post Postao/la mado »

Šmrc + WTF szbunjen , vidim da je i MEQ poskupio sa oko 40€ na 74,69€ (~570kn, a u Algoritmu košta 490kn). LOTR:LCG mala proširenja su i dalje na oko 10 €.
Jel to završava doba jeftine kupovine FFG-ovih naslova? :(
heathendome
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 14 lip 2011, 01:27
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: Bookdepository .. ponude

Post Postao/la heathendome »

Ja mislim da je amazon samo pustio vrijeme prilagodbe a da sada krecu sa svojim poslovnim modelom...jucer je bio dan kada je umro book depository za mene(sto se tice drustvenih igara),steta,bilo je predobro da bi trajalo...i btw, narucujem vec godinama i nikada se nije desavalo toliko refundanja kao u zadnje vrijeme(znaci uplatis,cekas par dana processing,i onda ti canceliraju item,a nakon dva dana ga ponovno imaju na popisu,a ja opet uplacujem,cekam i nadam se da ce stic...trenutno mi je takva situacija sa lotr: voice of isengard,narucujem ga vec mjesec dana skoro :/
heathendome
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 14 lip 2011, 01:27
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: Bookdepository .. ponude

Post Postao/la heathendome »

Ovakva situacija pogoduje jedino malim adventure packovima lotra,starwars card game i w. invasionu,jedini artikli kojima je pala cijena...slaba je to utjeha :(
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 556
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Bookdepository .. ponude

Post Postao/la frle »

Samo starim paketima je cijena ostala ista oko 10€, ali novi paket za star wars je bio skoro 16€ sto je veliki rast cak i previse. Naravno da sam ga kupio i bio je processing i otkazan iako ga je jos bilo. Nazalost ako se ovo ne vrati na staro morat cu naci nesto novo, ali sumnjam da ce biti isplativije od bookdepo. :(
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 556
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Bookdepository .. ponude

Post Postao/la frle »

Pozdrav, imam problem pa da vas pitam. Naime jedan paket mi je kasnio 3 tjedna pa sam poslao mail da ga nema i bookdepo mi je poslao novi paket da bi sada oba došla u razmaku od par dana. Gledao sam na pošti bi me povratini shipping koštao oko 80kn što mi je previše za dati. Pa me zanima što da napravim s tim paketom pošto mi ne treba. Javim Bookdepositoryu pa ih pitam što da radim? pravim se glupim i da mi je došao samo jedan paket pa ga prodam?
hvala :)
Avatar
Krscho
Reactions:
Postovi: 122
Pridružen/a: 25 vel 2013, 16:46
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 15 puta
Kontakt:

Re: Bookdepository .. ponude

Post Postao/la Krscho »

Naravno da se pravis glup i prodas, at least bi ja to napravio, naravno ovisi kak je u paketu. Vecina prodavatelja za mene ak ima sluzbeno paket dode u roku 30 dana politiku a isti dode za 50 naravno da prvo trazim nazad novce a drugo ne platim kad dode.

Ti pri kupnji si sklopio ugovornu obvezu s bookdepisitorjem. Ak u toj ugovornoj obvezi pise da je paket trebo doci u tom i tom roku a nije a doso kasnije u ovom slucaju si dovio dvije iste stvari nevidim po cemu bi trebo vracat nekaj kaj oni po toj obvezi nisu na vrijeme dostavili.....osim naravno ak si namjerno ih prevario
PA JESAM LI JA JEDINI LUĐAK OVDJE KOJI JE SPREMAN TE SOTONE NAZVATI PRAVIM IMENOM??
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 556
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Bookdepository .. ponude

Post Postao/la frle »

Nisam namjerno prevario, to mi ne bi bila ikad namjera. Na njihovoj stranici kaže 7-10 working days, ja sam čekao i više od 10 pa sam lijepo poslao mail, rekao da mi nije došlo i oni su poslali novi paket nakon izmjenjenih par mailova. Paket vrijedi 19 eura, a shipping natrag pola te cijene.
Avatar
ronin
Reactions:
Postovi: 260
Pridružen/a: 11 pro 2013, 14:05
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 109 puta
Kontakt:

Re: Bookdepository .. ponude

Post Postao/la ronin »

Uvijek možeš pokloniti ili donirati ;)
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Bookdepository .. ponude

Post Postao/la buraz »

Možeš ga prodati za 19 eura na forumu, i uplatiti im novce.
Ja bih to napravio.

(Ovo sam napisao na svom smartfonu vozeći auto. ne pokušavajte to kod kuće!)
Ovi su korisnici zahvalili autoru buraz za post:
miljenko
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”