Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Odgovori
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Broloski »

Šta ti nije jasno? Promjene cijene, ja pitam šta je bilo i dobijem odgovor. Kakvog utjecaja ja imam u ovoj priči?
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Broloski »

Da ti još malo pojasnim evo tijek dogadaja sa naznačenim uzročno posljedičnim vezama:
Administracija javlja philibertu za VAT -> oni promjene cijene -> ja pitam šta bilo -> odgovor od philiberta.
Lourdin
Reactions:
Postovi: 344
Pridružen/a: 23 tra 2013, 14:54
Ima zahvala: 211 puta
 pohvaljen: 82 puta

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Lourdin »

Eh.. sad mi je iznimno žao što nisam prije otkrio Philibert..
Avatar
joezg
Reactions:
Postovi: 337
Pridružen/a: 17 kol 2011, 11:03
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 201 put
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la joezg »

Kad malo bolje pogledaš, uočiš da nije broloski uzrok promjene politike, već je promjena iste uzrokovala njegovo pitanje.
JobotBobica je napisao/la:
Broloski je napisao/la: Danas dobio odgovor od philiberta:

Yesterday, after a remark by french Administration, we found that we don't change VAT rules for Croatia since joining EC.

So, for the moment, you didn't paid VAT in your order but you paid when games arrived in your country.

Now, you pay VAT with your order, according to the european community law, and not when customs from Croatia check your package.

Ergo do sada je bilo zlatno doba izbjegavanja poreza...
Misliš, ergo da ih nisi pitao još bi svi imali 20% pousta?

Hvala majstore ruga_se
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Broloski »

Lourdin je napisao/la:Eh.. sad mi je iznimno žao što nisam prije otkrio Philibert..
Znaš kako me uhvatilo srce kada sam vidio cijene...
I onda logičan slijed misli: mogao sam cijeli ovo vrijeme naručivati po super cijenama i nisam...
No kako god bilo, obavio sam malo istraživanja i ispada da je i dalje jedan od najboljih izbora (ako ne i najbolji) medu online shoppovovima.

Samo, fakat bed...
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 766 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la marge »

Bookdepository je sad kolko vidim pušiona - npr. Sid Meier's Civilization Board Game im je sad 70,98 EUR, a ja bio kupio za 35,12 EUR i to nakon sitnog poskupljenja jer bila je neko vrijeme i još jeftinija..
Philibert solidna trgovina, dobar izbor i korektne cijene, da je ostalo zlatno doba bez poreza od 20% nakupovali bi se svi mi i previše (ja naprimjer već napikirao i VQ i US, makar pitanje kad bi uopće ih otvorio)..
Onaj Wordery gledah malo, no tam nisam mogel naći nijednu igru koja me zanimala..
Amazon.de zna imat dobre cijene no dostava je skupa, a i dalje ne dostavljaju sve artikle u RH..
Amazon.com mislim da prije uopće BG nisu dostavljali u CRO no neki dan mi je stavilo u košaricu i pisalo da je dostava u CRO moguća, no uz urnebesnu poštarinu..

jel ima još neka trgovina zgodna kao npr. Philibert, znači s dobrim izborom i korektnim cijenama?
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la buraz »

Ja se pitam zakaj nitko nije javio za Philbert dok su odbijali porez.
Gdje vam je želja za usositi druge gejmere nepotrebnom kupovinom?
:sopak:
slika
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la JobotBobica »

Broloski je napisao/la:Šta ti nije jasno? Promjene cijene, ja pitam šta je bilo i dobijem odgovor. Kakvog utjecaja ja imam u ovoj priči?
Pojelo mi post jučer; očito šala nije bila dovoljno jasna. Mislio sam da emotikoni pomažu...
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la icarusST »

marge je napisao/la:Bookdepository je sad kolko vidim pušiona - npr. Sid Meier's Civilization Board Game im je sad 70,98 EUR, a ja bio kupio za 35,12 EUR i to nakon sitnog poskupljenja jer bila je neko vrijeme i još jeftinija..
Philibert solidna trgovina, dobar izbor i korektne cijene, da je ostalo zlatno doba bez poreza od 20% nakupovali bi se svi mi i previše (ja naprimjer već napikirao i VQ i US, makar pitanje kad bi uopće ih otvorio)..
Onaj Wordery gledah malo, no tam nisam mogel naći nijednu igru koja me zanimala..
Amazon.de zna imat dobre cijene no dostava je skupa, a i dalje ne dostavljaju sve artikle u RH..
Amazon.com mislim da prije uopće BG nisu dostavljali u CRO no neki dan mi je stavilo u košaricu i pisalo da je dostava u CRO moguća, no uz urnebesnu poštarinu..

jel ima još neka trgovina zgodna kao npr. Philibert, znači s dobrim izborom i korektnim cijenama?
www.365games.co.uk .... ja sam većinu sta iman uzea tamo
Ovi su korisnici zahvalili autoru icarusST za post:
joezg
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3609 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la sadistiko »

A dostava? Koliko šibaju?
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”