Lovci na Blago

Teme u vezi amaterskih uradaka igara

Moderator/ica: sadistiko

Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4966
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3591 put
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Lovci na Blago

Post Postao/la sadistiko »

Znam, znam...
Sad će svi reći, gle ga, nije još ni lokomotive završio a kreće na nešto drugo ruga_se
A što ću. Za sad nisam još sasvim zadovoljan s igrom, a i nemam mogućnosti dovršiti lokomotive (što mi zapravo daje još vremena da o svemu dobro razmislim, kako riješiti predugo trajanje igre).

Dakle ovdje se radi o skroz različitoj igri. Prvo sam je zamislio kao igra za najmlađe, ali kako mi nadolaze razne ideje bojim se da to neće biti :-) Mada, postoji mogućnost da se igra u par modova, od najlakšeg do najtežeg.
Uglavnom, radi se o co-op igri gdje od 1 do 4 igrača prolaze kroz nivoe i traže blago. Kako zašto o tome ću jedan drugi put jer je igra u ranoj fazi zamišljanja.
Ono što me sad trenutno zanima je kako se zapravo na engleskom zovu one plastike koje u igrama služe za spajanje brojčanika za drugi papir (ljepenku uglavnom). Svuda piše plastic connector, ali mene zanima ima li to baš neko ime koje bi se moglo potražiti na ebayu jerbo bi mi trebao baš takav dio pošto mi u igri treba brojčanik. Eto ako netko slučajno zna kako bi to čovjek nazvao pa da uzmem par komada.
slika
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Lovci na Blago

Post Postao/la buraz »

Imam ti ja jedno 4-5 komada .. bio sam tražio od fantasy flighta kada u LOTR LCGu nisam dobio jedan, pa su mi ih poslali više
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4966
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3591 put
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Lovci na Blago

Post Postao/la sadistiko »

Hvala, imam i ja jedan viška od Merchants of Venus, ako možeš ponesi u Petrinju 3 komada, ali bio bih sretniji da ih baš negdje nađem za kupiti, koliko vidim, po BGG forumu izgleda i nije baš lako za naći za kupiti.
slika
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Lovci na Blago

Post Postao/la buraz »

Pošalji mail Fantas flightu da si kupio Lotr LCG i da ih nisi dobio .. vjerojatno će ti poslat par komada ;)

Mogu ponijeti u Petrinju :-)
slika
smi
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 10:57
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Lovci na Blago

Post Postao/la smi »

Po papirnicama se da nac one metalne spojnice koje mogu posluzit za tu pricu. A sad kak se to zove...
Uglavnom, metalna glava, nesto ko druker, i ispod ima dve metalne plosnate noge, stvar se provuce kroz rupu u papirima/kartonima i onda se noge saviju svaka na svoju stranu...

Naravno da sam uspio nac svoj primjerak kad sam napisao ovaj gore, sakati, opis.
Mueller to zove "spajalica za vrecice od mjedi". Origigi naziv je valjda Musterbeutelklammern. Te ako se isto upise u images.google.com ima par primjera :)
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4966
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3591 put
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Lovci na Blago

Post Postao/la sadistiko »

Baš sam malo prošnjufo i ne znam koliko bi to dobro poslužilo pošto se ovi brojčanici moraju okretati, a opet ne smiju ići lagano da se ne bi sami pomicali za vrijeme igre. Čini mi se da bi se ove noge s vremenom mogle otpustiti, ne znam.
slika
Avatar
joezg
Reactions:
Postovi: 337
Pridružen/a: 17 kol 2011, 11:03
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 201 put
Kontakt:

Re: Lovci na Blago

Post Postao/la joezg »

sadistiko je napisao/la: Ono što me sad trenutno zanima je kako se zapravo na engleskom zovu one plastike koje u igrama služe za spajanje brojčanika za drugi papir (ljepenku uglavnom). Svuda piše plastic connector, ali mene zanima ima li to baš neko ime koje bi se moglo potražiti na ebayu jerbo bi mi trebao baš takav dio pošto mi u igri treba brojčanik. Eto ako netko slučajno zna kako bi to čovjek nazvao pa da uzmem par komada.
Mislim da je ovo pravi naziv: plastic snap rivet

Ovdje se može naručiti do 15 kom besplatno, a 1000 kom košta 20tak dolara.
http://www.itw-fastex.com/catalog/index ... /p/27?m=no
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4966
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3591 put
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Lovci na Blago

Post Postao/la sadistiko »

Hvala. Nije ni to baš ono što tražim, ali je najbliže po izgledu. Zatražio sam semplove za dvije vrste pošto nisam baš siguran koja bi mi bolje odgovarala.
slika
Odgovori

Natrag na “Amaterska radionica igara”