Too Many Bones: Unbreakable

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1026
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 421 put
 pohvaljen: 782 puta

Too Many Bones: Unbreakable

Post Postao/la smurfORnot »

https://gamefound.com/projects/chip-the ... reakable#/

Kampanja za base pledge se cini poprilično solid pogotovo ako stigne do 3milje(free expansion koji inace košta 30$), u što sam uvjeren da će stici. Naravno kao i većina drugih kampanja pati od VAT-a(no bar je 19% a ne 25% za nas). Ako vas interesira game, ovo je prolly best time to jump in. Bar je shipping flat rate neovisno o količini. Game drži solidno value obzirom da nikad ne ide na sale i ne prodaje se u retailu nego direktno od njih.
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 242
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Too Many Bones: Unbreakable

Post Postao/la ratnip »

TMB je oduvijek bila ekstremno skupa igra, a sad sa ovom novom shipping + VAT + carina situacijom to su stvarno apsurdni iznosi. No ja moram priznati da iako mi je igra ok, osobno nikad nisam bio previše impresioniran produkcijom, ti poker čipovi i minimalistička ploča mi je uvijek ličilo na nekakav rani prototip, ne na finalnu, ekstraluksuznu verziju.

S druge strane ovaj KS izgleda kao ok entry point za one koji briju na waterproof estetiku i nije im zao para. :)
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”