Rings of Power

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la kockica »

Kad se sjetim prije 20-ak godina kako su se željno svojedobno iščekivali Lord of the Rings i Harry Potter....

Primjerice LotR - puni raznog spektakla, onomad su me oduševljavali, ali kako nabijam sve veću kilometražu, sve što mi je bilo spektakularno postalo mi je meh, i pronalazim sve više loših strana, s time da filmove čak ne uspoređujem sa knjigama od kojih dosta odskače, što je ponekad dobro, a ponekad poprilično loše. Ali hej, NIKAD ne bih mijenjao to mladenačko uzbuđenje i iščekivanje, grupni odlazak u kino (a tada nismo imali cinestar već na žalost danas propali Teatro Fenice) i jamranje u obližnjoj pivnici Velebitski dvori o svemu viđenom u filmu sa sadašnjim mrgudnim pretraživanjem interneta (jel se tko sjeća interneta 2000-ih??) i jamranjem prije negoli se filmovi i serije uopće snime a kamoli pogledaju. I znamo da to ništa neće valjati jer woke ovo woke ono, hej, u naše vrijeme... Danas bi Terminator 2 i Aliens bili woke. :lol:

A serija, evo iskreno cijenim komentare, pozitivne i negativne, onih koji su pogledali epizodu. Pogledat ću, kada budem u prilici, neće me ubiti kojih sat vremena, Jake žene? Još bolje jer onu cmizdravu Arwen nikad nisam podnosio a Aragorn je pravi šonjo.

HotD ću početi gledati vjerojatno idući tjedan. Što se tiče GoT, prije svega ga je upropastio GRRM, i to prije negoli je serija snimljena a ona je pak Imala svojih epskih momenata, kao i velikog sranja.
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la docich »

Teatro Fenice je bio top. Ponedeljkom karta za 12 kn. A sad u cibestar uzmem zenu i ode 150kn.
Mozda sam prestar ali prije si se mogao izbit vani za 30kn.

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru docich za post (ukupno 2):
kockicaMago de Umago
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la kockica »

Ma osim jeftino to je bilo i prelijepo kino a po izlasku iz njega izbilo bi se odmah na korzo na ili bi se sjelo u onu pivnicu u dolcu , a sad iz bilo kojeg kina kada izlaziš probijas se ili kroz prepuni ili sablasno prazni shoping centar (nakon kasnih projekcija). Ali nećemo širiti dalje u potrazi za izgubljenim vremenom, još smo mladići :D
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la docich »

Istina

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la sadistiko »

kockica je napisao/la: 09 ruj 2022, 12:35 Ma osim jeftino to je bilo i prelijepo kino a po izlasku iz njega izbilo bi se odmah na korzo na ili bi se sjelo u onu pivnicu u dolcu , a sad iz bilo kojeg kina kada izlaziš probijas se ili kroz prepuni ili sablasno prazni shoping centar (nakon kasnih projekcija). Ali nećemo širiti dalje u potrazi za izgubljenim vremenom, još smo mladići :D
vidim ja trebat će uskoro neki DDI da se malo konsolidiramo po tom pitanju starosti i mladosti ;-)
slika
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la docich »

Pa ajde.

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru docich za post:
sadistiko
juri006
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 13 lip 2017, 21:39
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 579 puta

Re: Rings of Power

Post Postao/la juri006 »

Meni LotR Rings of Power odlican :thumbs
GoT House of Dragon bezveze :facepalm
Ovi su korisnici zahvalili autoru juri006 za post:
Killa
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la grof »

Silmarillion davno čitao (prije LoTR-a) i bio mi je odličan! Seriju još nisam gledao. Imam toliko toga za pogledat da jednostavno ne stižem sve, a hoću još i čitati i igrati se. :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 227 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la Aliensb »

slika

U House of dragons barem imamo našeg predstavnika :D
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Rings of Power

Post Postao/la mado »

Jel dogurao tko do kraja ove serije? Ja odustao nakon 3.epizode i mislim da neću nastaviti. Uopće mi nema lotr duh niti imam osjećaj da gledam Međuzemlje, a najgore od svega mi je dosadna. Woke dio je najmanji problem serije. :thumbs_down

House of dragons odbijam gledati jer je Grrr gubio vrijeme na nju umjesto da završi knjige 6 i 7, a prije toga je pisao knjigu po kojoj je rađena serija umjesto da završi knjige 6 i 7 sbatine :psuje2
Odgovori

Natrag na “Razno”