Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Vicko
Reactions:
Postovi: 549
Pridružen/a: 06 tra 2012, 23:30
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 312 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Vicko »

Tako je, dobio sam ceduljicu. ;)

I, fyi, sa tom ceduljicom paket može podići i treća osoba.
Ali samo sako je paket manji i ako je to stvarno treća osoba (drugoj neće dati).
Smeghead
Reactions:
Postovi: 93
Pridružen/a: 21 pro 2012, 20:28
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Smeghead »

Kemet
City Of Iron
Duel Of Ages 2

bankrotirao sam,planet harry u beču,predobar flgs,imaju predobar izbor,najbolji koji sam vidio u fizičkom shopu do sad,imaju čak i ovogodišnje gencon releaseve neke
kalthir
Reactions:
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 sij 2013, 21:18
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kalthir »

Iz trećeg pokušaja pokupio Napoleon's Triumph sa ebaya.
Dean
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Dean »

BSG: Exodus i BSG: Daybreak preko bookdepository-a. Kada dode za desetak dana, ostavit ću ih i posuditi igraonici pa ćemo imati puni set Galactice.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Dean za post (ukupno 2):
grofValsim
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3146
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2325 puta
 pohvaljen: 2410 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

Dean je napisao/la:BSG: Exodus i BSG: Daybreak preko bookdepository-a. Kada dode za desetak dana, ostavit ću ih i posuditi igraonici pa ćemo imati puni set Galactice.
Uuuu jedva čekam ovaj komplet zaigrat :) .

Svaka čast :thumbs .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3607 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

Upravo stigoh iz ZG-a sa "novom" igrom (polovno kupljeno) Civilization + Expanzion.
Jedva čekam da zaigramo prvu partiju, mada mi je tip rekao da su 3 sata samo proučavali pravila :-( Al što se mora nije teško.
Inače sam Civ zaljubljenik od Civilization 1 sa Amige pa sve do danas Civ V.
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3146
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2325 puta
 pohvaljen: 2410 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

sadistiko je napisao/la:Upravo stigoh iz ZG-a sa "novom" igrom (polovno kupljeno) Civilization + Expanzion.
Jedva čekam da zaigramo prvu partiju, mada mi je tip rekao da su 3 sata samo proučavali pravila :-( Al što se mora nije teško.
Inače sam Civ zaljubljenik od Civilization 1 sa Amige pa sve do danas Civ V.
Onda sam siguran da ćeš uživati s društvom u igri jer s kim god sam razgovarao u vezi boardgame igre svi ju naveliko hvale kako super oživljava duh popularne virtualne verzije.
Fantasy Flight je inaće od 19. kolovoza izbacio i već drugu po redu ekspanziju - Wisdom and Warfare. Ekspanzija produbljuje strateške ratne opcije igre, dodaje odabir socijalnih politika koju će civilizacija slijediti od čega svaki odabir će imati svoje prednosti i mane. Kada se tome pridodaju 6 nove civilizacije za igru, 12 novih pločica mapa i još pregršt toga dobije se jedna poštena nova ekspanzija Sid Mierove boardgame Civilizacije.

Sam posjedujem inaće boardgame verziju iz 2002 - Sid Meier's Civilization: The Boardgame (2002) koja se kao bazira na PC verziji igre Civilization III. Al nebih ovu igru preporučio fanovima Sid Mierove Civilizacije iz jednostavnog razloga što mi ova igra jednostavno ne kopira i oživljava duh PC verzije. Premasivna (sadrži 784 plastičnih igraćih figura, a igraća ploča mape zemlje koliko god bila lijepo oslikana je ENORMNO MASIVNA), čekanje za doći na red tijekom igre nam je znalo kako je igra napredovala potrajati i po 20 minuta po igraću, previše korištenja kockica i komplikacija s modifikatorima na koje treba paziti. Sve to zajedno je nekako već nakon par partija oduzimalo volju za daljnjim igranjem il započinjanjem nove igre.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Maert
Reactions:
Postovi: 24
Pridružen/a: 01 ruj 2013, 23:35
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Maert »

Hrčak u meni se pokrenuo. :zvizdi

U zadnjih tjedan dana kupio 2 starter seta Androida i sve expanzije :nee
Baš nešto gledam apsolutno bezvezno
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2284
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1183 puta
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la mado »

Danas mi došao iz Bookdepositoryja The Lord of the Rings: The Card Game - Heirs of Númenor deluxe proširenje za omiljenu mi igru :hepihepi
Kupljeno predprošli petak. Bio na popustu 15%. Dobio 2 nova heroja, 3 nova odlična scenarija i podlogu za Against the Shadow ciklus adventure packova = novo trošenje :D
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 556
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la frle »

mado je napisao/la:Danas mi došao iz Bookdepositoryja The Lord of the Rings: The Card Game - Heirs of Númenor deluxe proširenje za omiljenu mi igru :hepihepi
Kupljeno predprošli petak. Bio na popustu 15%. Dobio 2 nova heroja, 3 nova odlična scenarija i podlogu za Against the Shadow ciklus adventure packova = novo trošenje :D
:thumbs jako lijepo, podijeli dojmove karata kasnije ako će ti se dati na naš podforum ;)

OT: dobio sam jučer dva force packa za Star Wars card game i naručio si deluxe expanziju za istu igru :mrgreen:
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”