icarusST

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3142
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2324 puta
 pohvaljen: 2397 puta
Kontakt:

Re: icarusST

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao spivo .

Vidim da su te svi već upoznali s našom stranicom i gdje što možeš naći pa ću se ja samo osvrnuti na tvoju najavu kupnje igre Heroes of Might & Magic. Također sam veliki fan PC verzije pa kao jedan fan koji savjetuje drugog, preporučio bih ti da pogledaš par video klipića na Youtubeu i nakon toga dva put promisliš prije nego kupiš igru. Velika zamjerka igri je što kada dođe do borbi između dvoje igrača (a doći će svako malo sbatine ), igra se pauzira te ostali igrači su primorani pratiti ishod bitke. Ako se ove pauze događaju svako malo, imat ćeš prijatelje u društvu koji će se dosađivat dok se borbe ne privedu kraju. Također borbe dviju vojski su prejednostavno riješene pa možeš zaboraviti na taktična i strateška nadmudrivanja na koja smo navikli u PC verziji. U boardgame verziji sve se svodi na mučenje stola za kojim se igra neprestanim bacanjem kocaka. Tako da bih ti preporučio koliko god volio PC verziju, da boardgame verziju ipak zaobiđeš i za te novce si kupiš neku drugu igru.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
icarusST
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: icarusST

Post Postao/la icarusST »

Satarash je napisao/la:Zdravpo!

Village uzimaj pod obavezno!

a ove ekspanzije za carcassonne.....Inns & Cathedrals i Traders & Builders.... cini mi se da sam te dvi vidia
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4977
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3724 puta
Kontakt:

Re: icarusST

Post Postao/la sadistiko »

Zavisi od Mullera do Mullera, ali imaju oni dosta tih expanzija.
slika
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: icarusST

Post Postao/la icarusST »

sadistiko je napisao/la:Zavisi od Mullera do Mullera, ali imaju oni dosta tih expanzija.

mislim tia sam pita je ih se isplati uzet
Avatar
Dread24
Reactions:
Postovi: 427
Pridružen/a: 03 lis 2011, 21:38
Lokacija: Split
Ima zahvala: 56 puta
 pohvaljen: 40 puta
Kontakt:

Re: icarusST

Post Postao/la Dread24 »

icarusST je napisao/la:
sadistiko je napisao/la:Zavisi od Mullera do Mullera, ali imaju oni dosta tih expanzija.

mislim tia sam pita je ih se isplati uzet
Pozdrav iz okolice Splita :)

Preporučam svakako ekspanzije za Carcassonne... mogućnosti su beskrajne i zabavne :) guštaj! ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Dread24 za post:
icarusST
Bolje izdati knjigu nego prijatelja!
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”