Lowrend : War Eternal

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
Odgovori
Lowrend
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Lowrend : War Eternal

Post Postao/la Lowrend »

Pozdrav,

Igramo igru Lowrend : War Eternal u nedjelju popodne ,Zagreb, blizu Kvatrića. Imamo mjesta za još 3 igrača

Ukoliko nekog interesira, bilo bi mi drago da bacite pogled na sljedeći link:

https://www.dropbox.com/sh/lso2911zmjsf ... eCFTb6isza


tu su pravila (ne u potpunosti dovršena, a ionako ću vam jednostavnije to objasniti uživo :) ) i elektronske verzije nekih komponenti iz igre

Riječ je o igri iz vlaste proizvodnje, završenoj i u zadnjoj fazi playetestinga, koju planiram ove godine predstaviti na sajmu na Essenu. Ovo je prototip, tiskan je u tiskari, i potpuno profesionalno izgleda, kao da je iz dućana
To je taktička igra fantasy tematike, nešto slično Twilight Imperiumu ili Game of Thrones.

igra je za 3-6 igrača, na modularnoj je ploči, svaka od 6 rasa ima 5 unikatnih jedinica,
Smjena godišnjih doba suptilno mijenja pravila tokom igre i zahtijeva planiranje, unikatni sistem magije, izmjena godišnjih doba, teren koji utjece na movement i combat .... da ne duljim vise (igra je puno jednostavnija od Twilight Imperiuma, ne dajte se zastrašiti :D )

Igrat će se otprilike 4-5 sati, a prije toga vam u 2oak min objasnim sva pravila.

Aka sam ikoga zainteresirao, bilo bi mi drago da se javi ovdje ili na PM. :)
McGregor
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 03 svi 2012, 23:09
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Lowrend : War Eternal

Post Postao/la McGregor »

Bok, zvuči dosta zanimljivo. Ima li šanse da dođete u Bogovićevu koji put?
Samim dolaskom su veće šanse da više igrača isproba igru i da svoje mišljenje.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4970
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3593 puta
 pohvaljen: 3697 puta
Kontakt:

Re: Lowrend : War Eternal

Post Postao/la sadistiko »

Da, izgleda baš zanimljivo. Pogotovo ideja oko godišnjih doba!
slika
Lowrend
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Lowrend : War Eternal

Post Postao/la Lowrend »

hvala na komentarima :)
Što se godišnjih doba tiče, ona jako utječu na magiju... isti spell će se različito ponašati s obzirom na doba (otključavaju se bonus efekti, tako da je npr fire spell puno jači ljetii nego zimi).

Što se Bogovićeve tiče, planirao sam doći.. samo ne znam kako to sve funkcionira. Treba li se ugovoriti nekakav termin ili je stalno otvoreno? Definitivno bih se veselio feedbacku što je većeg mogućeg broja igrača
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3568
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1552 puta
Kontakt:

Re: Lowrend : War Eternal

Post Postao/la Shich »

Otvoreni smo petkom i nedjeljom od 15-23h. Slobodno dođe tko god hoće, i igra što hoće. ;) Donacije nisu obavezne, ali je poželjno ostaviti 3-5kn po osobi jer plaćamo prostor u kojem se nalazimo.

Najbolje je najaviti se ranije preko prijava, tako da ljudi znaju da dolazite s tom igrom jer bi neki možda baš zbog toga došli u igraonicu.

http://igranje.hr/igraonica-prostor/pri ... -u-prostor
Lowrend
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Lowrend : War Eternal

Post Postao/la Lowrend »

sjajno... izgleda zanimljivo :)
Što je sa plaćanjem članarine?

E da, i jedno tehničko pitanje... za prototip sam napravio malo prevelike tileove (za 20% ak posto), pa stol na kojem igramo ne smije imati stranicu manju od 80 cm ( eventualno bi se s 75 cm mogli stisnuti)... ili eventualno ako bi se moglo spojiti 2 manja stola?
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3568
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1552 puta
Kontakt:

Re: Lowrend : War Eternal

Post Postao/la Shich »

Imamo 2 velika stola kojima je manja stranica preko metar pa ne bi trebalo biti problema. Možda se može i na drugim stolovima, nisam siguran za njihove dimenzije.

Nitko te neće tjerati da se učlaniš u udrugu, ali bi cijenili da nas podržiš na taj način. Možemo pomoći i oko promidžbe na našim danima društvenih igara koji se događaju 3 puta godišnje, portalu i facebook stranici.
Lowrend
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Lowrend : War Eternal

Post Postao/la Lowrend »

super... sigurno ću se zaletiti ovih dana do prostora....pa ću tamo na licu mjesta sve vidjeti i dogovoriti :) puno hvala
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3568
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1552 puta
Kontakt:

Re: Lowrend : War Eternal

Post Postao/la Shich »

Ovaj tjedan smo na Sferakonu, prostor neće biti otvoren. ;)
Lowrend
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Lowrend : War Eternal

Post Postao/la Lowrend »

mali update nakon 100 godina... planiram crowdfunding kampanju, pa sam kao priprema na to otvorio i face stranicu

https://www.facebook.com/wareternalboardgame

Ako me želite podržati, svaki lajk na face će mi puno značiti :-)

(nadam se da ne kršim neko pravilo foruma o oglašavanju)
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”