Kupnja igara sa Philiberta

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Broloski »

Nije li objašnjenje zašto uskoro narudžba skriveno negdje u mojem postu?
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Darkseid »

Dečki nemojte napadat Brolskoga, pa znate da Komercijalizam je razlog postojanja današnje mladeži.

Nedaj bože koliko igara je Igraonica i Udruga mogla imat iz vouchera i narudžbi od Brolskoga da se odma tomu na kraj stalo, sad je prekasno, ali nije ni član udruge, možemo li očekivati išta drugo?
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Broloski »

Darkseid je napisao/la:Dečki nemojte napadat Brolskoga, pa znate da Komercijalizam je razlog postojanja današnje mladeži.

Nedaj bože koliko igara je Igraonica i Udruga mogla imat iz vouchera i narudžbi od Brolskoga da se odma tomu na kraj stalo, sad je prekasno, ali nije ni član udruge, možemo li očekivati išta drugo?
Svi znamo kako ovo već ide s tobom Tomek, tako da se ja povlačim.
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Darkseid »

Broloski je napisao/la:
Darkseid je napisao/la:Dečki nemojte napadat Brolskoga, pa znate da Komercijalizam je razlog postojanja današnje mladeži.

Nedaj bože koliko igara je Igraonica i Udruga mogla imat iz vouchera i narudžbi od Brolskoga da se odma tomu na kraj stalo, sad je prekasno, ali nije ni član udruge, možemo li očekivati išta drugo?
Svi znamo kako ovo već ide s tobom Tomek, tako da se ja povlačim.
Bilo bi ljepo da si povuko vouchere od narudzbi koje steko na forumu u korist Udruge, kad pokusali nac bijednih 20eura da napravimo nekaj za udrugu javljas se ti 2 dana poslje s fali mi malo do 200 eura. Di ste bili kad ste mogli napraviti dobro djelo za Udrugu i vratiti moralni optimizam?

Hvala tebi i ostalima od srca što misle na udrugu,a koristite njezine resurse i forume za svoj biznis :thumbs
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Broloski »

Zadnji komentar, jednom za svagda:
Ako fali, napišite pa će vam se ljudi javiti ili neće. Također, pretežno objavljujem kad smo već skupili preko 200€ (kao što je sada slučaj), te želi li netko naručiti nešto odmah. Ljudi naručuju kada/kako im je zgodno/praktično.
Avatar
Ron_Swanson
Reactions:
Postovi: 142
Pridružen/a: 09 ruj 2015, 16:27
Ima zahvala: 80 puta
 pohvaljen: 91 put
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Ron_Swanson »

bilo je objavljeno da fali jos 30 eura, i ni traga ni glasa nikome, i prije toga je bilo najavljeno da ce se radit narudbe iskljucivo sa namjerom da se pocne skupljat za vouchere koji ce se korisitit za nabavku novih igara za igraonu.
Avatar
LapinCretin
Reactions:
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 stu 2015, 23:40
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 82 puta

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la LapinCretin »

Darkseid je napisao/la:
Bilo bi ljepo da si povuko vouchere od narudzbi koje steko na forumu u korist Udruge, kad pokusali nac bijednih 20eura da napravimo nekaj za udrugu javljas se ti 2 dana poslje s fali mi malo do 200 eura. Di ste bili kad ste mogli napraviti dobro djelo za Udrugu i vratiti moralni optimizam?

Hvala tebi i ostalima od srca što misle na udrugu,a koristite njezine resurse i forume za svoj biznis :thumbs
slika
Avatar
DeX
Reactions:
Postovi: 61
Pridružen/a: 17 stu 2014, 19:50
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la DeX »

Ron_Swanson je napisao/la:bilo je objavljeno da fali jos 30 eura, i ni traga ni glasa nikome, i prije toga je bilo najavljeno da ce se radit narudbe iskljucivo sa namjerom da se pocne skupljat za vouchere koji ce se korisitit za nabavku novih igara za igraonu.
hm, ja nisam ni znao za ovu narudzbu, valjda mi promaklo.
prije 3 tjedna odlucio da bi uzeo neke sitnice s philiberta, a kako nisam znao nikog osim broloskog da narucuje onda se njemu javio, Kako je 3 tjedna proslo i nista od narudzbe i feedbacka pa rekao mozda je u guzvi ili nesto pa da posaljem post dali je netko zainteresiran da ne cekam.
uglavnom, iskreno dali uzimam s Broloskim ili s vama meni isto dodje. Ako imate namjeru koristit vauchere za igraonu onda nema problema da idem s vama da malo pripomognem igraoni i udruzi.
No ne znam koliko cesto narucujete i dali imate u planu nesto skoro?
Avatar
Ron_Swanson
Reactions:
Postovi: 142
Pridružen/a: 09 ruj 2015, 16:27
Ima zahvala: 80 puta
 pohvaljen: 91 put
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Ron_Swanson »

DeX je napisao/la:
Ron_Swanson je napisao/la:bilo je objavljeno da fali jos 30 eura, i ni traga ni glasa nikome, i prije toga je bilo najavljeno da ce se radit narudbe iskljucivo sa namjerom da se pocne skupljat za vouchere koji ce se korisitit za nabavku novih igara za igraonu.
hm, ja nisam ni znao za ovu narudzbu, valjda mi promaklo.
prije 3 tjedna odlucio da bi uzeo neke sitnice s philiberta, a kako nisam znao nikog osim broloskog da narucuje onda se njemu javio, Kako je 3 tjedna proslo i nista od narudzbe i feedbacka pa rekao mozda je u guzvi ili nesto pa da posaljem post dali je netko zainteresiran da ne cekam.
uglavnom, iskreno dali uzimam s Broloskim ili s vama meni isto dodje. Ako imate namjeru koristit vauchere za igraonu onda nema problema da idem s vama da malo pripomognem igraoni i udruzi.
No ne znam koliko cesto narucujete i dali imate u planu nesto skoro?
Vaucheri ce se koristi iskljucivo za igraonu, to i je cijela poanta "projekta", da se nabavi sto je vise moguce igara, i da se prikljuce svi zeljni pomoc udruzi. Narucivat ce se sto je cese moguce, tj. sto se vise ljudi bude odazvalo , ak treba narudbe ce ic svaki tjedan. Posto nikad nije zazivio sluzbeni "projekt" od odruge za narucivanje, odlucilo se sad slozit jedan. Ne znam tocno jel darkseid vec zakljucao zadnju narudbu, al ak nije onda taman stignes uskocit, javi mu se na PM.
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Darkseid »

Zadnja narudzba je zaključena i na putu.

Ko što reko kolega Swanson. Cilj je skupiti ljude s foruma, da narudzbe idu što brže i efikansije, transparentno će se znati što je u narudzbi ( ne i tko koliko potrosio i narucio) i što je kupljeno za udrugu s voucherima.

Želim istaknuti tugu što Brolski je napravio si monopol pohlepe te efikasno koristi resurse i ljude s foruma najmanje 6 mjeseci bez da je išta poklonio udruzi od tih sigurno već sad 400eura+ vouchera što je imo.

Samim time ovaj projekt nemože funkcionirati dok se dopušta monopol i komercijalizam individue, ali pošto ovo ovako dugo traje i većina ljudi misli na sebe i veće dobro, neznam kako da ovaj projekt zaživi naš dok ljudi sami ne odluče uzeti moralnu vertikalu i počnemo zajedno raditi na općoj dobrobiti našega gamerskoga društva.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”