26.-28.2.2016. Veliki Gaming Party u Sisku

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3609 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

26.-28.2.2016. Veliki Gaming Party u Sisku

Post Postao/la sadistiko »

https://www.facebook.com/events/1678111305793981/

Eto jedan događaj i u Sisku. Nije čisti board game event ali će biti i dio sa društvenim igrama.

>>> Board & card games
- Ukoliko želite predah od televizora i računala, možete sa ekipom zaigrati jednu od fantastičnih društvenih igara čija će ponuda biti velika, raznovrsna i zanimljiva! Uz društvene igre, moći ćete i zaigrati Magic the Gathering sa već stalnom ekipom koja dolazi u Klub svaki tjedan!

Upravo sad planiraju objaviti koje igre imaju. Baš me zanima pošto nisam još upoznao tu ekipu u Sisku (ili je to ona ekipa koja nam je došla na naš DDI prošli put?)
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3146
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2325 puta
 pohvaljen: 2412 puta
Kontakt:

Re: 26.-28.2.2016. Veliki Gaming Party u Sisku

Post Postao/la Valsim »

Hmm baš si i ja razmišljam. Al oni momci su mi spominjali da bi organizirali baš pravi boardgame event po uzoru na naše DDI-jeve i da bi u tom slučaju nas pozvali sve da im pomognemo pa da se Zagreb-Petrinja-Sisak zajedno povežu :) . A gledam baš popis tko dolazi i ne vidim ih na popisu.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3609 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: 26.-28.2.2016. Veliki Gaming Party u Sisku

Post Postao/la sadistiko »

Pa jel ti imaš njihove kontakte???
Jesam te odavno to već tražio i rekao si da ih nisi tražio kontakt
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3146
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2325 puta
 pohvaljen: 2412 puta
Kontakt:

Re: 26.-28.2.2016. Veliki Gaming Party u Sisku

Post Postao/la Valsim »

A jesen te senilnog :-P . Pa jesam ti već tri puta reko da nemam kontakt. Zapamtio sam imena i znam kako izgledaju jer imamo fotke s događaja. I zato kažem da sam gledao malo popis ljudi na Faceu i ne vidim ih. Pa mislim da oni nemaju veze s ovim događajem il će vjerojatno doći samo ko gosti. Il možda ni nemaju Face, otkud da znam, samo nagađam. Normalno da bih nas već pospajao da imam kontakt. A momci su ionako rekli da kada dođe vrijeme da će oni nać nas i javiti nam se.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3609 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: 26.-28.2.2016. Veliki Gaming Party u Sisku

Post Postao/la sadistiko »

Evo čisto da ti javim da sam uspješno kontaktirao jednog od organizatora i ispostavilo se da je to jedan od one trojice koji su bili onda u Petrinji. Eto, probat ću se dogovoriti da im dođem na ispomoć barem u subotu popodne s Lukom i par igara. Možda naleti i tko od moje petrinjske ekipe.
slika
canassob
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 07 sij 2015, 23:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 5 puta

Re: 26.-28.2.2016. Veliki Gaming Party u Sisku

Post Postao/la canassob »

Pozdrav zainteresiranima i onima koji će biti zainteresirani.

@Valsim ja sam ti jedan od trojice ;)

Početkom sedmog mjeseca planiramo organizirati mini CON u Sisku, SKON (originalno, znamo). Igrale bi se društvene igre, pokoje predavanje, lov na blago, retro igre, cosplay i još neke stvari. Prethodno tomu imat ćemo radionice jednom tjedno (čaj, knjige, izrada mapa, izrada diorama,...) nakon čega će ići tematski film. Još razradujemo/finaliziramo plan, ali cilj nam je promovirati lijepe stvari u našem gradu.

Inaće se okupljamo jednom ili više puta tjedno u klubu SKWHAT ili mojoj hacijendi.

Pozdrav.
Ovi su korisnici zahvalili autoru canassob za post (ukupno 3):
ShichsadistikoValsim
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3609 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: 26.-28.2.2016. Veliki Gaming Party u Sisku

Post Postao/la sadistiko »

Nadao sam se da će netko od vas napisati nešto o događaju pošto sam ja bio stvarno kratko pa mi je bilo glupo pisati išta. Ali svake pohvale organizaciji, mada to nije bila direktno vaša organizacija, ali se boardgaming super povezao sa ostalim aktivnostima tih dana ;-)
slika
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”