BoardGameGeek Secret Santa

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1182 puta
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la mado »

Humra je napisao/la: 08 stu 2021, 21:03 Koliko ste imali zemalja odabranih gdje bi slali? Ja sam imao US, Kanadu i vecinu EU pa izgleda nije bilo dosta da nadu nekoga.
Bez ograničenja sam imao, tako većinom ostavim.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4977
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3724 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

Humra je napisao/la: 08 stu 2021, 21:03 Koliko ste imali zemalja odabranih gdje bi slali? Ja sam imao US, Kanadu i vecinu EU pa izgleda nije bilo dosta da nadu nekoga.
Koliko ti je star BGG user? Da nije to?
Ja sam napravio slično ograničenje i dobio Amerikanku, 15 igara ima, a 32 bi rado da joj ja dam sopak
slika
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la wm_lsmm »

Paaaa i mene su otpilili, a stavila sam US, EU i UK. Budem probala second chance, makar imam osjećaj da ću za target dobit nekog pingvina s južnog pola. :(
frastarc je napisao/la: 08 stu 2021, 21:10
Možda ima s vremenom prijave tj datumom

Sent from my iPhone using Tapatalk
Prvi dan se prijavih.
sadistiko je napisao/la: 08 stu 2021, 22:37 Koliko ti je star BGG user? Da nije to?
Iz 2018., dakle 3 godine
Zadnja izmjena: wm_lsmm, dana/u 08 stu 2021, 22:58, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Humra
Reactions:
Postovi: 17
Pridružen/a: 06 sij 2021, 17:58
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 27 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Humra »

sadistiko je napisao/la: 08 stu 2021, 22:37
Humra je napisao/la: 08 stu 2021, 21:03 Koliko ste imali zemalja odabranih gdje bi slali? Ja sam imao US, Kanadu i vecinu EU pa izgleda nije bilo dosta da nadu nekoga.
Koliko ti je star BGG user? Da nije to?
Ja sam napravio slično ograničenje i dobio Amerikanku, 15 igara ima, a 32 bi rado da joj ja dam sopak
Registrirao se 26.12.2020, nije nešto star profil ali nije ni ne znam koliko nov
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1182 puta
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la mado »

:( Baš mi je žao čitati ove sve odbijenice, znači 3 vas je ispalo. Pretpostavljam da se ove godine previše ljudi ograničilo na određene države, a onda matematički svi nisu mogli dobiti targeta. Po nekom kriteriju su onda brisali ljude.
Nije mi jasno jel samo niste dobili svojega targeta ili i niste dodijeljeni nekome drugome?
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4977
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3724 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

Izgleda su dosta ljudi otpilili, a zašto, bog te pita.
Ja evo već naručio za ovu moju dvije igre, jednu s Must Have liste i jedna Love to have, $66 potrošio i bok. Znao sam se prijašnjih godina zeznuti jer sam mudrovao par dana i onda kad idem kupit već sve rasprodano. Ovak ja sad mogu lagano podjebavat i zajebavat jer nema pol toga ocjenjeno, niti jedan komentar nigdje i tak.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
mado
slika
Avatar
Humra
Reactions:
Postovi: 17
Pridružen/a: 06 sij 2021, 17:58
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 27 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Humra »

mado je napisao/la: 08 stu 2021, 23:09 :( Baš mi je žao čitati ove sve odbijenice, znači 3 vas je ispalo. Pretpostavljam da se ove godine previše ljudi ograničilo na određene države, a onda matematički svi nisu mogli dobiti targeta. Po nekom kriteriju su onda brisali ljude.
Nije mi jasno jel samo niste dobili svojega targeta ili i niste dodijeljeni nekome drugome?
To ni meni nije na prvu bilo jasno jer mail glasi "unable to give you a target for secret santa" pa sam na prvu mislio nema problema, onda se samo za drugi krug registriram pod "send only". Ali ispada da čim ti ne može dodijeliti target te makne iz sustava.
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 340
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 565 puta
Kontakt:

BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la frastarc »

sadistiko je napisao/la:Izgleda su dosta ljudi otpilili, a zašto, bog te pita.
Ja evo već naručio za ovu moju dvije igre, jednu s Must Have liste i jedna Love to have, $66 potrošio i bok. Znao sam se prijašnjih godina zeznuti jer sam mudrovao par dana i onda kad idem kupit već sve rasprodano. Ovak ja sad mogu lagano podjebavat i zajebavat jer nema pol toga ocjenjeno, niti jedan komentar nigdje i tak.
Ja isto pripremio košaricu. 68$. Jedna igra i jedna expanzija za igru koju već ima i u top 10 mu je.
Sve su mu pod brojem 2, ali hrpa br1 je out of stock ili košta oko 100$

A od mog sante još nema glasa slika

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: frastarc, dana/u 08 stu 2021, 23:16, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1182 puta
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la mado »

Da nije baš najjasnije sročeno:
"
If you have received this message then unfortunately the GeekExchange system was unable to find a target for you in BGG 2021 Secret Santa due to the shipping restrictions you had selected.

It is not too late to still take part in the fun of Secret Santa, however! You have until November 14th to join the Second Chance Secret Santa, which will be part of the main exchange as soon as that registration deadline passes.
"

Možete probati sa Second Chance. Pošto će biti malo prijavljenih, ispod 100 najvjerojatnije, moguće ispadnete jedan drugome Secret Santa 🎅 :D
Baš si razmišljam da se ovo meni dogodilo, definitivno bi bio tužan, al bi se prijavio na Second Santu.

Obećajem da nećemo u Forumskom Secret Santi izbacivati ljude zbog shipping restrictions :thumbs
Avatar
Humra
Reactions:
Postovi: 17
Pridružen/a: 06 sij 2021, 17:58
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 27 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Humra »

Najvjerojatnije i budem išao sa second chance. Samo će onda biti zabavno ako ispadne kako wm_lsmm kaže da dobijem nekog pingvina :lol:
Ovi su korisnici zahvalili autoru Humra za post:
mado
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”