13. DDI u Petrinji (14.5.2022.)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: 13. DDI u Petrinji (14.5.2022.)

Post Postao/la sadistiko »

a jebat ga, mi smo nakon vjećanja odredili da većini nas organizatora odgovara baš i samo 14.5.
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 340
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 565 puta
Kontakt:

Re: 13. DDI u Petrinji (14.5.2022.)

Post Postao/la frastarc »

sadistiko je napisao/la:a jebat ga, mi smo nakon vjećanja odredili da većini nas organizatora odgovara baš i samo 14.5.
Ja zainteresiran :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post:
sadistiko
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: 13. DDI u Petrinji (14.5.2022.)

Post Postao/la sadistiko »

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 4):
frastarcrealukadadoValsim
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 340
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 565 puta
Kontakt:

Re: 13. DDI u Petrinji (14.5.2022.)

Post Postao/la frastarc »

Može još malo info kako to izgleda na taj dan?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: 13. DDI u Petrinji (14.5.2022.)

Post Postao/la sadistiko »

Može.
Ovo će biti otvoren tip DDI-a. Prije dolaska ću još pitati ako netko ima baš veliku želju probati neku od igara iz moje kolekcije pa ćemo ponesti baš i te igre, a inače planiramo ponesti relativno malo igara ako uzmemo u obzir da smo prije nosili skoro sve živo na takva događanja. I dok je to lijepo za vidjeti, tlaka je prevesti 300+ igara i onda ih negdje i smjestiti, a da ne govorimo da nema šanse da ih sve svima uspijem/o objasniti i zaigrati. Tako da imamo u planu ponesti nekih 50-tak igara i to je to. Start će biti u 12 ujutro, a službeni kraj je u 21, ali mi možemo ostati do kad god poželimo (a i ostat ćemo sigurno barem do kojih 2 sata u noći), znali smo ostati i do jutra drugi dan.
Nema organiziranog igranja ili turnira i sl., svako može igrati što hoće i s kim hoće. Može se unaprijed dogovoriti neki stol s igrom ako ima zainteresirane ekipe. To je sad omogućeno na FB grupi:
Također, svako može dofurati i neku svoju igru ako se želi pokazati ostalima ili ako nađeš ekipu koja bi rado zaigrala baš to. Nemamo organizirano hranu i piće, nema upada, sve je free. Obično smo znali zajedno naručiti pizze ili nešto drugo i podijeliti troškove, a cugu si svako ponese što već voli. Znam da će neki možda potegnut i iz Osijeka radi NASO ćevapa ;-)
Trenutno sad nema baš blizu neka trgovina kao što je to bio slučaj sa školom gdje smo prije organizirali DDI-ove ali nije problem skočiti autom i kupiti odjednom što ljudima treba i ponovo podijeliti troškove.
Ako vam treba smještaj za prespavati imamo frenda koji iznajmljuje sobe i mislim da je rekao da će opet dati za 100kn po osobi samo ako to planiraš morat ćeš se javiti čim prije dok ima slobodnih soba. Mislim da je rekao da sad može primiti oko 10-15 ljudi.
Dakle, event LEGERO - nema ništa što se mora ;-)
Prije smo znali dogovarati baš neke evente unutar DDI-a ali kako se to često izjalovilo pa su onda neki opet bili radi toga ljuti odlučili smo se na ovakvu kaos organizaciju, pa se na licu mjesta vidi tko je free za neš odigrat i kako se taj tren osjeća jel za neš žešće ili neki party game.
Prostor u školi (Aula) je ogromna, dosta veća nego u 1. osnovnoj školi pa mislim da se tu može skupiti bez problema i 100+ ljudi, a klupa i stolica u školi fala bogu ima ;-)
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 4):
MirekCroMago de Umagofrastarcdado
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: 13. DDI u Petrinji (14.5.2022.)

Post Postao/la sadistiko »

Da, za one koji nemaju FB, a znam da ih ima, možete i ovdje dogovarati što bi igrali ili što bi htjeli da vam pokažem ja ili netko već.
I odmah imam pitanje za one koji dolaze, tko zna Russian Railroads da bi pokazao našem Dam Damu. On ima igru i expanziju ali nikako da se uhvati pravila pa bi on linijom manjeg otpora ;-)
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3145
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2325 puta
 pohvaljen: 2404 puta
Kontakt:

Re: 13. DDI u Petrinji (14.5.2022.)

Post Postao/la Valsim »

@sadistiko
Radim na tome da nekako sredim na poslu pa se nadam da dođemo :) . Možemo onda Slavica ili ja naučiti Dam Dama Russian Railroads. Baš je odlična igra i garant će mu se svidjeti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
sadistiko
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 397
Pridružen/a: 19 sij 2017, 22:56
Ima zahvala: 195 puta
 pohvaljen: 531 put
Kontakt:

Re: 13. DDI u Petrinji (14.5.2022.)

Post Postao/la mljeko »

sadistiko je napisao/la: 20 tra 2022, 08:08 Da, za one koji nemaju FB, a znam da ih ima, možete i ovdje dogovarati što bi igrali ili što bi htjeli da vam pokažem ja ili netko već.
I odmah imam pitanje za one koji dolaze, tko zna Russian Railroads da bi pokazao našem Dam Damu. On ima igru i expanziju ali nikako da se uhvati pravila pa bi on linijom manjeg otpora ;-)
Znam ja, nema problema.
Ovi su korisnici zahvalili autoru mljeko za post:
sadistiko
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: 13. DDI u Petrinji (14.5.2022.)

Post Postao/la sadistiko »

1. stol za Brian Boru je pun (5P @dado , @mljeko , @danijel2008 , @miljenko i ja)
2. stol za Russian Railroads ima trenutno 2 igrača (Dam Dam i Mljeko) za slučaj da Slavica i Mislav slučajno ne dođu (@dam-dam , @mljeko )
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
dado
slika
Avatar
MirekCro
Reactions:
Postovi: 135
Pridružen/a: 14 lis 2021, 10:00
Ima zahvala: 149 puta
 pohvaljen: 495 puta
Kontakt:

Re: 13. DDI u Petrinji (14.5.2022.)

Post Postao/la MirekCro »

Evo ako uspijem doći i ako bude mjesta ja bio volio probati "Ruske željeznice" za stolom broj 2 :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru MirekCro za post:
Valsim
slika
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”