Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la buraz »

da, stvarno. uplatio sam nofce na račun prije mjesec i pol i niste mi niš odgovorili :-(
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1593 puta
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la grof »

fakat, ja se više niti ne sjećam jesam li uplatio... Valjda jesam, moram pogledati u PP... hmm...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
casedeck
Reactions:
Postovi: 84
Pridružen/a: 30 kol 2011, 13:06
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la casedeck »

buraz je napisao/la:da, stvarno. uplatio sam nofce na račun prije mjesec i pol i niste mi niš odgovorili :-(
Stavljao sam update-ove situacije ovdje; za novce mislim da su svi platili osim jednog ucesnika, nisam slao pojedinacne potvrde svima... Provjerit cu sad jos jednom, imam to negdje, samo da pronadjem.

Stanje narudzbe - sad sam im poslao opet upit na support. Na siteu pise svasta, za vecinu sleevova je sada "in stock", ali jedan ili dva pisu da su "restock expected October" i za one magnum copper (za 7 Wonders) cak "restock expected November".
Uglavnom sad cekam da odgovore, pitao sam da li je dosla neka posiljka pa je odmah sve otislo ili imaju problema u nabavi totalno. Ako je dosla neka posiljka, da ocekujem da ova nasa narudzba bude ispunjena medju prvima...Anyways, javim odgovor ovdje cim dobijem.
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la buraz »

bilo bi možda zgodno naručiti još pak slivova za 7 wonders za igraonicu ako još nisu poslali?
slika
Avatar
casedeck
Reactions:
Postovi: 84
Pridružen/a: 30 kol 2011, 13:06
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la casedeck »

casedeck je napisao/la: Stanje narudzbe - sad sam im poslao opet upit na support. Na siteu pise svasta, za vecinu sleevova je sada "in stock", ali jedan ili dva pisu da su "restock expected October" i za one magnum copper (za 7 Wonders) cak "restock expected November".
Uglavnom sad cekam da odgovore, pitao sam da li je dosla neka posiljka pa je odmah sve otislo ili imaju problema u nabavi totalno. Ako je dosla neka posiljka, da ocekujem da ova nasa narudzba bude ispunjena medju prvima...Anyways, javim odgovor ovdje cim dobijem.
Evo ga, stiglo jučer (četvrtak) oko 12 navečer:
=================================
Sarah, Oct 11 03:45 pm (MDT):

Hi Petar,

Sorry about the delay in getting back to you! We should be able to get everything out to you with this next shipment of sleeves. We should be getting them in either late Friday or early Monday and will send them right out to you then. Thanks and let us know if you need anything else!

Sarah
Customer Service
Mayday Games
=================================
Avatar
casedeck
Reactions:
Postovi: 84
Pridružen/a: 30 kol 2011, 13:06
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la casedeck »

buraz je napisao/la:bilo bi možda zgodno naručiti još pak slivova za 7 wonders za igraonicu ako još nisu poslali?
Mislim da sam već odgovorio nekome gore za isto ovakvu ideju; problem je što je narudžba već napravljena i uplaćena (uključujući onaj tracking number od US Post; dakle veličina pošiljke je već javljena njima i vjerojatno je plaćeno i to). Ne znam kolika bi bila zezancija sad nešto mijenjati (ako bi uopće bilo moguće).

S druge strane, meni osobno će izgleda opet ponestati sleeveova uskoro, dakle relativno brzo ću raditi opet neku narudžbu... ^_^
Avatar
Angel
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 10 tra 2012, 14:59
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la Angel »

Ak će netko nešto naručivati ubacit ću se i ja pa si nabavit slivove za BS Galactica
Avatar
CoxUT
Reactions:
Postovi: 196
Pridružen/a: 11 lis 2012, 19:11
Lokacija: Komin 127.0.0.1
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 10 puta
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la CoxUT »

Koliko vidim u temi u CM-e takoder ima card sleevesa, true? Trebaju li mi za 7 wonders uopce i ako treba koliko komada?

Sry na puno pitanja, novi sam u svemu ovom.
Sused
Reactions:
Postovi: 9
Pridružen/a: 25 lip 2012, 16:46
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la Sused »

CoxUT je napisao/la:Koliko vidim u temi u CM-e takoder ima card sleevesa, true? Trebaju li mi za 7 wonders uopce i ako treba koliko komada?

Sry na puno pitanja, novi sam u svemu ovom.
Za 7W trebaju obavezno, ove naše u igraonici su se već dosta izlizale, a igra je još uvijek relativno nova..
Koliko sam ja upoznat, u CM ima sleevova, ali nema te dimenzije koje treba za 7W...
Avatar
CoxUT
Reactions:
Postovi: 196
Pridružen/a: 11 lis 2012, 19:11
Lokacija: Komin 127.0.0.1
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 10 puta
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la CoxUT »

Sused je napisao/la:
CoxUT je napisao/la:Koliko vidim u temi u CM-e takoder ima card sleevesa, true? Trebaju li mi za 7 wonders uopce i ako treba koliko komada?

Sry na puno pitanja, novi sam u svemu ovom.
Za 7W trebaju obavezno, ove naše u igraonici su se već dosta izlizale, a igra je još uvijek relativno nova..
Koliko sam ja upoznat, u CM ima sleevova, ali nema te dimenzije koje treba za 7W...
OK, kad/ako kupim, a vjerovatno hocu, onda cu se raspitat o dimenziji i koliko komada mi treba. Thx
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”