Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 885
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 854 puta
 pohvaljen: 990 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Mago de Umago »

Možda se i malo zagužvalo oko praznika. Ja naručujem FAB karte s cardmarketa, inače stignu u roku od 7 kalendarskih dana, a tek prekjučer dobio karte koje su poslane 21.12. (od shopa iz Poljske kod kojeg sam više puta uzimao i uvijek bilo bezo)
I još čekam sleevove i deckbox od jednog drugog poljaka koji je poslao 23.12.
slika
Portich
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 svi 2020, 20:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 33 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Portich »

Poslusao sam savjet i pronasao kontakt centar (koji radi cak popodne, kudos HP). Uz minimalno cekanja, ljubazna djelatinica mi je objasnila da navedeni paket (iz međunarodnog prometa) nema rok dostave ali da ocekujem dostavu u sijecnju. Paket se ne moze samostalno pokupiti...
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3590
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1560 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Shich »

Portich je napisao/la: 12 sij 2023, 19:46 Poslusao sam savjet i pronasao kontakt centar (koji radi cak popodne, kudos HP). Uz minimalno cekanja, ljubazna djelatinica mi je objasnila da navedeni paket (iz međunarodnog prometa) nema rok dostave ali da ocekujem dostavu u sijecnju. Paket se ne moze samostalno pokupiti...
Rok je 30 dana. Događalo mi se par puta, nema tu nikakvog pravila. Ponekad u roku par dana od dolaska dostave, ponekad tim treba po 2-3 tjedana.
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 575
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 215 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Noghri »

Eto, sad se ne moras brinut, dobit ces ga nekad, mozda 😅
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 564
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 411 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Bolindus »

Noghri je napisao/la: 12 sij 2023, 17:53 Ja sam uzeo na Gamesloreu, nisam znao da je u dolasku kod Svaroga :-(
Imas novo u ponudi rubriku na svarogu pa mozes provjeriti :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post:
Noghri
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 575
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 215 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Noghri »

Redovno sam provjeravao do ponedjeljka jer sam bio na go, u utorak isli narucit GL i vidio tamo pa kliknuo. Jesi razmisljao da mozda stavis neku listu stvari koje dolaze kroz neko vrijeme (tjedan, dva). Ja recimo cesto nesto vidim, i idem u kupnju, ako nemas odmah, idem dalje. Da postoji takva lista, postoji sansa da bih se suzdrzao neko krace vrijeme.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Noghri za post:
hrky000
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la wm_lsmm »

Noghri je napisao/la: 12 sij 2023, 21:02 Redovno sam provjeravao do ponedjeljka jer sam bio na go, u utorak isli narucit GL i vidio tamo pa kliknuo. Jesi razmisljao da mozda stavis neku listu stvari koje dolaze kroz neko vrijeme (tjedan, dva). Ja recimo cesto nesto vidim, i idem u kupnju, ako nemas odmah, idem dalje. Da postoji takva lista, postoji sansa da bih se suzdrzao neko krace vrijeme.
Da, slazem se da ovo nije loša ideja. Nedavno sam pitala za Paleo exp hoce li doci u Svaroga i iako mi je odgovoreno da hoce, u tih 5-6-7 dana koliko je trebalo do odgovora već je otišla Gameslore narudžba. Da postoji neka coming soon lista i da sam tamo to mogla vidjeti ne bi uzela u GL.
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 564
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 411 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Bolindus »

Problem je da će UK dobiti uvjek prije, dok ja dobijem informaciju da mi stiže , u UK već imaju, je odgovor je bio spor jer sam bio na GO :P

Budem vidio kaj se da napravit da umejsto igre koje su dosle postam igre koje će doći :D
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 575
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 215 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Noghri »

@Bolindus Gameslore recimo ima to lijepo rijeseno, imaju listu novih stvari, a imaju i listu stvari u dolasku. Ako otprlike znas kad ti sto stize, trebalo bi bit moguce.

Jer, svi mi boardgameri smo dosta impulzivna bica, kad nesto vidimo, to moramo imat, i onda, u potragu. A siguran sam da vi mnogi od nas malo smirili taj nagon kad bi znali da nesto sto zele dolazi kod tebe kroz x-y dana.
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la wm_lsmm »

Bolindus je napisao/la: 13 sij 2023, 09:32 Problem je da će UK dobiti uvjek prije, dok ja dobijem informaciju da mi stiže , u UK već imaju
Nije mi problem što UK dobije prije, strpim se ako znam da će doći nekad uskoro, a ne za pola godine.
Bolindus je napisao/la: 13 sij 2023, 09:32 odgovor je bio spor jer sam bio na GO :P
Ma nije problem, nisam htjela prozivat za to, samo mi je žao što sam uzela u GL, a ne podupirala domaće snage.
Bolindus je napisao/la: 13 sij 2023, 09:32 Budem vidio kaj se da napravit da umejsto igre koje su dosle postam igre koje će doći :D
:thumbs Realno, ne gledam kad postaš što je došlo, ako tražim nešto pogledam webshop. Ali da postoji lista što dolazi, ako nema na webshopu pogledala bi listu i vjerojatno za većinu stvari pričekala.
Ovi su korisnici zahvalili autoru wm_lsmm za post:
Bolindus
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”