GMT Games

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Odgovori
dugi
Reactions:
Postovi: 33
Pridružen/a: 29 ruj 2010, 20:37
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

GMT Games

Post Postao/la dugi »

Ako koga zanima do GMT Games ima GMT Fall Special Sale - 20% and 50% off (http://www.gmtgames.com/news.aspx?showarticle=182)na svom online shop-u na http://www.gmtgames.com.
dugi
Reactions:
Postovi: 33
Pridružen/a: 29 ruj 2010, 20:37
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: GMT Games

Post Postao/la dugi »

I ove godine je od 1. do 15. 11. Fall Special Sale kod GMT-a (www.gmtgames.com).
Ja sam se počastio s Manoeuvre i Commands & Colors: Napoleonics za $62.50 (50% off).
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: GMT Games

Post Postao/la miljenko »

Poceo je ovogodisnji Fall Sale!! 20% za sve i 50% za P500 supporterse.
http://www.gmtgames.com/news.aspx?showarticle=253
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: GMT Games

Post Postao/la miljenko »

Da jos dodam da je postarina jako jeftina s obzirom da igre stizu iz amerike (na vecinu 17$, na jako velike 21$). Popust je moguce iskoristi i za igre koje su vec na popustu (meni osobno posebno je zanimljiv Urban Sprawl koji je snizen s 70$ na 40$ na sto se moze uzeti jos 50% (ili 20%) popusta :D ....).
minko
Reactions:
Postovi: 31
Pridružen/a: 24 lis 2012, 14:07
Lokacija: Split
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 0

Re: GMT Games

Post Postao/la minko »

kakva su vam iskustva što se dostave tiče? isplati li se "slow" opcija ili je prespora/velika šansa štete itd? i evo ako netko tko je koristio p500 program može odgovoriti: na stranicama je Andean Abyss uvršten u p500 kategoriju i cijena mu je 75$. Ako ga naručim sada, hoće li me on doći 75$-30% ili je tih 30% popusta već uvršteno u cijenu?
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: GMT Games

Post Postao/la miljenko »

Ja imam fenomenalna iskustva s njima i P500 programom. Cijena shippinga je debelo ispod stvarne cijene. GMT gubi pare na nama, jer slow shipping je ubiti standardni USPS shipping. Na postanskoj naljepnici sam vidio npr. da shipping koji sam ja platio 17$ ubiti dosao blizu 50$. Nije mi jasno kako im se to uopce isplati... Valjda znaju sta rade :/ ... Uglavnom nemoras se bojati da ce u "slow" opciji biti ostecenja, jer fenomenalno zapakiraju -cvrsta kutija koja je puno veca od igre i sve puno onih kikirikija od spuzve... Da ne kazem da je GMT poznat po jako kvalitetnim kutijama opcenito...

Sto se tice Andean Abyss-a, nazalost, propustio si P500 za njega, vec su svim supporterima naplatili i poslali igru, tako da nemozes ostvariti vise taj popust. Nema popust na tih 75 $ ... Primjeti da kazu: "ll of the games on this site with a "P500" designation are games yet to be released (unless they are marked "Shipped")that you may order at a discount now."

Igrao sam Andean Abyss i odusevljen sam igrom, sad se grizem sto je nisam uzeo na fall sale-u :( ... Podrzati cu ostale nastavke iz COIN serije preko P500 sigurno...

EDIT: - I "slow" shipping uopce nije "slow", igra dodje za 10tak dana ako je ne zaustave na carini ;) .
minko
Reactions:
Postovi: 31
Pridružen/a: 24 lis 2012, 14:07
Lokacija: Split
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 0

Re: GMT Games

Post Postao/la minko »

Nice, hvala na brzom odgovoru! AA sam tražio po europskim dućanima i ili nije dostupan ili su cijene ogromne... nadam se da će reprint bit preko p500. Inače, nisam AA igrao ali jesam Labyrinth: War on Terror (isti dizajner, slični sistemi) preko VASSAL-a i igra je fenomenalna, taman čekam fizičku kopiju :D. Ako je suditi po njoj, COIN će biti odličan serijal
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: GMT Games

Post Postao/la miljenko »

Stigli smo ponovno do ovog dijela godine, počinje fall sale
http://www.gmtgames.com/news.aspx?showarticle=280

20% za sve i 50% za P500 supporterse. Poštarina je jako prostupačna, $17....
Posebno su isplative igre iz SPECIALS ponude koje su već jako snižene i na njih dobiti gorni sale popust i tako jako puno uštedjeti, ja sam prošle godine na taj način kupio Urban Sprawl za $20 :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru miljenko za post:
buraz
minko
Reactions:
Postovi: 31
Pridružen/a: 24 lis 2012, 14:07
Lokacija: Split
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 0

Re: GMT Games

Post Postao/la minko »

ja sam mislio zgrabit bar 3 igre, ali kako me je carina zgazila na prethodnoj kupnji iz sad-a, nisam više siguran... 25% pdva, 53 kn samo što je pošiljka ležala na carini 32 (!!!) dana (bravo carinici, naplate svoju lijenost) i šećer na kraj - 5 kn za uplatit im sve to na žiro... Na 3 igre bi još sigurno i puknuli i nekakvu naknadu za veličinu paketa -.-'
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”