Broloski

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Broloski

Post Postao/la Broloski »

Dobra večer, dame i gospodo...
Moje ime je Kristian. Još sam maleni no što se igranja boardgameova tiče sam veteran (za prosjek ovog foruma :P ). Od svojih 21 godina proveo sam 9 igrajući moderne društvene igre. Sve je započelo kada sam u Booksi upoznao uz ostalo društvo i Marka (smi) koji je tada ponio Battlestar Galacticu i malo smo popričali o tome. Pozvali su me da navratim na aktivnosti kluba Labirint u samoj Booksi i da sam vidim u čemu je stvar. Došao sam, prilično sam pustolovnog duha oko takvih novih stvari no ovo je jedno od malo stvari koje su mi ostale u životu. Nije baš bila ljubav na prvi pogled, već duže upoznavanje, početak prave romanse. Labirint i ljudi u njemu su ti koji su započeli ovu priču za mene.
Duge godine gejmanja su me učinile "neznamkakosekaženahrvatskomnaenlgeskomjebitter" i krajnje kritičnim. Oni koji me znaju znaju (ovo ponavljanje izgleda bezveze) da i svojim najdražim igrama nalazim zamjerke. Nadam se da to nikome ne uništava doživljaj. :)
Od samih igara, otvorenog sam uma. Ozbiljne ratne igre, kartaške igre, party igre... Žanrove ne biram ali i dalje imajte na umu prošli paragraf :). Ali da mi stvaite pištolj na glavu dosta bih vam brzo rekao da se smatram eurogamerom.
Bavim se i stvaranjem boardgameova te izučavanjem teorije igara i psihologije igrača. Neki su isprobali moji prototipe u igraoni, a od ove godine (2015.) ćete svi moći probati Tides of Time, moju prvu izdanu igru.
Drago mi je upoznati vas sve (iako većinu več jesam)! Ako se želite pošteno "mentalno potuči" znate gdje ćete me naći.

Uz igranje bavim se debatom/retorikom, mačevanjem, čitam, slušam, gledam :)
Zadnja izmjena: Broloski, dana/u 27 ožu 2015, 13:19, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Broloski

Post Postao/la grof »

Dakle jedan iz "stare škole" ;)
(bitter bi mogao prevesti kao "oštar, bridak"?)
Šteta za Labirint, no iskreno sam uvjeren kako se nama to neće dogoditi, nego ćemo se vremenom razvijati sve više, šireći kulturu igranaja dalje i dalje...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
minko
Reactions:
Postovi: 31
Pridružen/a: 24 lis 2012, 14:07
Lokacija: Split
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 0

Re: Broloski

Post Postao/la minko »

ogorčen
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Broloski

Post Postao/la Broloski »

Neki mali update nakon svih ovih godina :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Broloski za post:
Shich
Avatar
Vicko
Reactions:
Postovi: 549
Pridružen/a: 06 tra 2012, 23:30
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 312 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: Broloski

Post Postao/la Vicko »

oooo, bok, pa od kud ti tu?
xD
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”