Ivan

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
CinDon
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Ivan

Post Postao/la CinDon »

Bok svima, ja sam Ivan i 18. mi je godina. Nakon sto me mama mjesecima tjerala da pospremim sobu napokon sam to danas i ucinio i prilikom toga naletio sam na hrpu karata (pokemon, yu-gi-oh...) kao i na meke drustvene igre. Kada sam skupio sve te karte odlucio sam da ih prodam jer meni vise nicem ne sluze. Medutim saznao sam da je land of magic vec dosta zatvoren i sad me zanima postoji li mjesto koje otkupljuje takve karte?
CinDon
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Ivan

Post Postao/la CinDon »

I nisu meke nego neke* drustvene igre :D
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Ivan

Post Postao/la Broloski »

Sve karte (pa tako i društvene) se prodaju individualnim osobama (ne postoji official otkupljivač).
Slobodno napiši što imaš i po koliko prodaješ u podforumu "Mali oglasi".
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Ivan

Post Postao/la grof »

Dobro došao na forum, možda te prodaja ovih karata ponuka na kupovinu nekih novih, modernih igara, pa te uvuče u ovaj zanimljivi svijet... možda svratiš do igraonice ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
CinDon
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Ivan

Post Postao/la CinDon »

A mogu napisati kaj imam, ali ne znam kolika je njihova realna cijena jer je proslo dosta vremena od kad sam bio u tom svijetu..ali nadam se da cu uspjet nesto i prodat jer meni ne sluze vise nicemu.
A nikad se ne zna, mozda nadem nesto ovdje pa i dodem na te igraonice ;)
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”