docich

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

docich

Post Postao/la docich »

lijepi pozdrav,
pa evo da se i ja napokon predstavim. Sandro iz Rijeke, 31 god., sretno ozenjen.
igram drustvene igre dosta dugo. poceci su bili kao dijete sa starim i nonicem sah, trilja (mislim da vi to zovete mlin), dama, briskole, trisete itd, a kasnije u 7 razredu rizik i hero quest (tada jos bas i nije bilo kompova). tada tek pomalo pocinje commodore 64 (stariji ce znati sta je to :) ). tada malo stagniram sta se tice igra i prelazi se na igrice na kompu, medjutim prije jedno 7 god opet pocinjem intenzivnije igrat drustvene igre (suvremenije) tipa munchkin i carcassonne te su to prve igre koje sam nabavio. kako sam redoviti clan vecine konova po hr pomalo spoznajem za sve veci broj sve boljih i boljih igara te sam se samo tako navukao. VI STE KRIVI ZA TO :D . sad sam na jedno 30 naslova (s obzirom na ostale sam mala beba). vjerojatno me vecina zna iz vidjenja sa konova a sa dobrim dijelom sam i trgovao preko foruma (i moram sve do jednog pohvaliti).
smatram da kao udruga radite odlican posao i zelim vam da tako i nastavite. nadam se da cete brzo otvoriti i udrugu u Rijeci.
Ovi su korisnici zahvalili autoru docich za post (ukupno 7):
dadoShichgrofburazsadistikoCoxUTValsim
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4977
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3724 puta
Kontakt:

Re: docich

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: docich

Post Postao/la grof »

Hvala na pohvalama za rad udruge.
Što se Rijeke tiče, mogla bi se otvoriti dolje podružnica naše udruge ili otvoriti samostalna riječka udruga. Sve ovisi o broju zainteresiranih oko konkretnog vođenja te ispostave/udruge.
Kako je i u Rijeci CM, možda bi bilo jednostavnije otvoriti našu podružnicu. No, kažem treba biti dovoljno zainteresiranih za vođenje. :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: docich

Post Postao/la buraz »

Mah mah :-)

Meni se čini da si ti najpotencijalniji za otvaranje podružnice u Rijeci :-D
slika
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: docich

Post Postao/la docich »

:)
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3142
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2324 puta
 pohvaljen: 2397 puta
Kontakt:

Re: docich

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao slika .
Mada vidim da si registriran tu ranije i od mene :D .

Već znaš onda dosad da se ovdje da upoznati puno dobrih ljudi koji te uvedu i zaraze svakakvim dobrim igrama :) .
Nadam se da ćeš nas posjetiti uskoro na Infogameru ili na našem skorašnjem DDI-u u Avenue Mallu.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: docich

Post Postao/la docich »

hvala
da vec sam neko vrijeme registriran, ali evo tek sam se sada kao predstavio. medjutimsta se tice vase stranice i foruma mislim da vas pratim od pocetka. registrirao sam se relativno kasno i to zbog kupovine i prodaje igara. mislim odnosno
siguran sam da ste vi "krivci" sto sve vise i vise drustvene igre dobivaju svoje mjesto u hrvatskoj. ja kad sam poceo nije bilo ekipe ili ih je bilo nekoliko u rijeci (ali nisu znali medjusobno jedni za druge) a sada se vec ljudi umrezajaju sta je odlicna stvar.
i slazem se upoznao sam jako puno ljudi. mislim da iz vase udruge znam bar polovicu, samo nazalost rijetko koga znam po imenu.
ddi tesko da cu posjetiti jer ipak treba doc do zagreba nije daleko ali opet treba vremena. sta se tice infogamera mislim da cu navratit (naravno ako budem slobodan).
Ovi su korisnici zahvalili autoru docich za post:
Vicko
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: docich

Post Postao/la grof »

Nikad ljepši osjećaj krivnje nisam imao! :D

Puno ti hvala na tvojim pozitivnim mislima, a ja se nadam da će i riječka zajednica zaživjeti, pa da se i dolje kakav dobar DDI organizira. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: docich

Post Postao/la docich »

i ja se nadam
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4977
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3724 puta
Kontakt:

Re: docich

Post Postao/la sadistiko »

i ja! ;-)
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”