fantasy flight games

Pitanja vezana uz društvene igre
janje
Reactions:
Postovi: 21
Pridružen/a: 12 lip 2011, 15:28
Lokacija: Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

fantasy flight games

Post Postao/la janje »

Fantasy flight games je najavio još jedno reizdanje, riječ je o igri Nexus Ops koja se pridužuje popisu od nekoliko igara koje FFG namjerava izbaciti na tržište .Po mome mišljenju početkom 12 mj. većina njih će ugledat svijetlo dana pa ajmo da se podsjetimo šta nas to čeka za vrijeme hladnih zimskih dana.
- A Game of Thrones: The Board Game Second Edition
- Descent: Journeys in the Dark Second Edition
- Kingdoms
- Rex: Final Days of an Empire
- Wiz-War
- Nexus Ops
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2284
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1183 puta
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: fantasy flight games

Post Postao/la mado »

Nažalost ništa od vijesti/najave Silver Line verzije proširenja Lord of the Rings board game :(
figaro
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 01 srp 2011, 15:26
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: fantasy flight games

Post Postao/la figaro »

Jedva čekam expanziju za Mansions of madness vjerojatno 12 mjesec isto
Boros
Reactions:
Postovi: 144
Pridružen/a: 07 ruj 2010, 20:18
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: fantasy flight games

Post Postao/la Boros »

figaro je napisao/la:Jedva čekam expanziju za Mansions of madness vjerojatno 12 mjesec isto
Najavljena je za prosinac, vjerojatno će toako i biti.
Neki dan su stavili još malo novosti http://www.fantasyflightgames.com/edge_ ... ?eidn=2698
Meni djeluje jako zanimljivo. 8-)
figaro
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 01 srp 2011, 15:26
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: fantasy flight games

Post Postao/la figaro »

jedva čekam jer igra mi je ovako više neigriva jer smo je odigrali previše puta a scenarija samo 5 ali definitivno igra sa najviše ugođaja tako da se nemogu strpiti. Ove male 2 expanzije (print on demand)koje su izašle su mi sa šipingom bile malo preskupe za tjedan igranja pa neznam jel se baš isplati , dali ih je netko igrao?
smi
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 10:57
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: fantasy flight games

Post Postao/la smi »

Igralo se prvi print on demand, more of the same. Dodatni scenarij, sa standardna 3 subplota. Ako ti se svidja original, nije ni ovo loshe ak se da nabavit za neku sitnu lovu.
figaro
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 01 srp 2011, 15:26
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: fantasy flight games

Post Postao/la figaro »

sviđa mi se i želio bih ih probati ali me sa shippingom košta 30 dolara(jedna) a nova expanzija ce kostati 35 dolara i na bookdepositoryu nema shippinga tako da me izađe skoro isto. Nadam se da ima vise od 2 scenarija(za razliku od POD expan.) A opet mozda nadjem nekoga na ebayu za jeftinu lovu pa ih i ubodem.
figaro
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 01 srp 2011, 15:26
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: fantasy flight games

Post Postao/la figaro »

Ma zanima me i descent i sve kaj izadje .Sve bi imao sve bi probao i nikad kraja.
Avatar
spooky86668
Reactions:
Postovi: 7
Pridružen/a: 06 srp 2011, 08:01
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: fantasy flight games

Post Postao/la spooky86668 »

figaro je napisao/la:sviđa mi se i želio bih ih probati ali me sa shippingom košta 30 dolara(jedna) a nova expanzija ce kostati 35 dolara i na bookdepositoryu nema shippinga tako da me izađe skoro isto. Nadam se da ima vise od 2 scenarija(za razliku od POD expan.) A opet mozda nadjem nekoga na ebayu za jeftinu lovu pa ih i ubodem.
http://www.maelstromgames.co.uk/index.p ... ss_211_000

10,79 funti, znači 80-ak kuna, isto imaju besplatan shipping ...

I, kolko ja znam, Forbidden Alchemy će imati 3 avanture, i za razliku od "print on demand" scenarija, imat će i 6 Map Tilova i 8 Minijatura ...

Ja si iduči tjedan planiram naručiti sve 3 sa Maelstroma ... A brijem i novi Descent prije Nove Godine naručiti, pa sam onda miran sa igrama za neko vrijeme ...

A izašal je i Blood Bowl Team Manager ... A upravo sam nabavio Elder Sign ... Uf, previše toga XD
glasswalker
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: fantasy flight games

Post Postao/la glasswalker »

Kakav je Elder sign? Isplati li se naručivat ako već imam Quarriors i Arkham Horror? Odakle si uzeo (evo u maelstorma je izgleda out of stock)?
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”