Studioworks

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Studioworks

Post Postao/la Studioworks »

Mislim da bi bio red da se i ja predstavim ovdje na forumu. Aldo iz Pule, 29. godina. Igram BG-ove sa svoja tri frenda od 13.10.2012. Tog dana smo posudili od frenda Twilight Imperium i to nam je bila prva igra koju smo igrali (glavom kroz zid). Igrali smo je dva dana :D Na tu godišnjicu svake godine odigramo partiju Twilighta i to je jedini put kada igra dođe na naš stol.

Nakon toga smo skužili da su nam bg-ovi baš fora pa smo ih počeli kupovati i igrati sve više. Prvo je pao posuđeni Arkham, a onda smo kupili prvu igru, Descent 2nd edition. Od tada pa do danas igramo dva do tri puta mjesečno, a u našoj kolekciji se nalaze gotovo pa samo igre FFG-a. Imamo zajedničku kolekciju od 20-ak igara, a ja sam u zadnje vrijeme počeo i sam kupovati igre.

Prošle godine u 6. mjesecu smo organizirali 1. DDI u Puli, a veći dio organizacije sam ja odradio pošto sam najveći entuzijast u društvu. Trenutno smo u organizaciji 2. DDI koji bi se trebao održati u siječnju. Kada smo krenuli u sve to smo mislili da u Puli igra jako malo ljudi, ali se u zadnje vrijeme sve češće sazna kako postoje grupice kao i naše pa ih zato danom društevnih igara pokušavamo spojiti i upoznati. Eto, to je to ukretko od mene. :kava
Ovi su korisnici zahvalili autoru Studioworks za post (ukupno 8):
miljenkogrofsadistikoSatarashdadoShichValsimburaz
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4977
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3724 puta
Kontakt:

Re: Studioworks

Post Postao/la sadistiko »

Sad mi je glupo napisati dobro došao, kad si ti ovdje na forumu već preko godinu dana. ;-)
Nadam se da se vidimo u Puli. Moji (žena i kumovi) već navijaju da nas pozovete ;-)
slika
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: Studioworks

Post Postao/la Studioworks »

Hehe. Tek nedavno sam postao članom pa sam zato postao ovdje :D
Avatar
Vicko
Reactions:
Postovi: 549
Pridružen/a: 06 tra 2012, 23:30
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 312 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: Studioworks

Post Postao/la Vicko »

U svakom slučaju - dobrodošao. xD

Kako je krenulo, biti će i u Puli lijepa zajednica boardgamera. ;)
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3142
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2324 puta
 pohvaljen: 2397 puta
Kontakt:

Re: Studioworks

Post Postao/la Valsim »

Hehehe baš kako Sadistiko kaže. Zato ti ja želim dobro predstavljanje i da svojim entuzijazmom i dobrim duhom oživiš kulturu igranja društvenih igara u Puli :thumbs .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Studioworks

Post Postao/la buraz »

Mah! Mah!
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”