Kompjuterske verzije igara

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
MoschuS
Reactions:
Postovi: 188
Pridružen/a: 01 stu 2012, 22:18
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Kompjuterske verzije igara

Post Postao/la MoschuS »

Ima verzija Summoner Warsa za iOS uredjaje i mene je bas ta verzija zainteresirala za igru. Prije nego sto sam je probao Summoneri su mi djelovali dosadnjikavo, kao sah sa kartama ali zbog hrpe preporuka i visokih ocjena sam znao da u igri mora biti ono "nesto" i na pola druge partije na iPhoneu sam skuzio i sto je to sto ovu igru cini dobrom :)
kalthir
Reactions:
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 sij 2013, 21:18
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
Kontakt:

Re: Kompjuterske verzije igara

Post Postao/la kalthir »

Ticket to Ride na PC-u je super izveden. Ne znam baš za AI jer uglavnom igram preko neta. Ekspanzije bacaju van kao DLC. Jedino kaj im povremeno malo zaštekaju serveri pa ili bude malo sporije ili bude nedostupno. iPhone verzija im je isto ok, iako mi je malo teže napiknut rute itd. iako igram na iPadu. Pass-n-play je ok implementiran, ubacili su dialog koji skriva ekran dok se dodaje uređaj drugom igraču.

Small World za iPad mi je isto prilično dobar. Zasad podržava samo 2 igrača i pass-n-play, ali bi do ljeta trebali nadograditi na 4 (5?) igrača i online play. Dvije zamjerke su malo šugavo izveden orientation (ponekad se okrene kako spada, češće ne) i užasan AI.
Fizzletop
Reactions:
Postovi: 31
Pridružen/a: 25 sij 2013, 13:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 6 puta
Kontakt:

Re: Kompjuterske verzije igara

Post Postao/la Fizzletop »

FFG je izdao vrlo dobre Android (vjerojatno i ios) verzije Elder Signa i Hey that's my fish.
Obje funkcioniraju odlicno na tabletima, Elder sign bih osobitio preporucio obzirom da je ipak malo "ozbiljnija" igra.
Dapace mislim da sam s frendovima odigrao vise partija ESa na tabletu (idealno za aerodromske cekaonice) nego u orginalnoj BG verziji :O

Hey, that's my fish je sjajan za igranje s klincima 8-12 godina, za mene je to najbrzi nacin da smirim bratica i sestricnu kad dodju u posjet i pocnu demolirat moje stvari. Klinci vole bacat jadne pingvine gladnim ajkulama za rucak i guess :)
smi
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 10:57
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Kompjuterske verzije igara

Post Postao/la smi »

Momentalno je iOS/iPad verzija Ghost Stories-a besplatana.
https://itunes.apple.com/us/app/id451126213
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Kompjuterske verzije igara

Post Postao/la Broloski »

smi je napisao/la:Momentalno je iOS/iPad verzija Ghost Stories-a besplatana.
https://itunes.apple.com/us/app/id451126213
Isključivo iPad verzija
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”