Spirit Island

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 408 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Btw ovak nest cu sigurno napravit.
Neam jos ni JE, a u kutiju mi jedva sve stane sa svim ovim promo packovima.

Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post (ukupno 2):
CrazyBunnyGuyT0mo
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

wm_lsmm je napisao/la: 04 vel 2021, 17:14 Meni stvarno nije žurba niti mi je bitno koji je print, bitno mi je jedino da platim minimalnu poštarinu, ako će mi čekanje još tjedan-dva-tri uštedit 60-70kn, ja sam za čekanje. Ionako previše para ide u igre, ne ostavlja mi se to dostavnim službama
Vas dvoje neću zvati kad mi bude trebao overdose buddy. ;) Ma u pravu si!
thepandacult
Reactions:
Postovi: 42
Pridružen/a: 11 vel 2021, 13:23
Ima zahvala: 33 puta
 pohvaljen: 31 put
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la thepandacult »

Pozdrav, novi član ovdje od danas, pridružio se upravo zbog ove igre/teme. Bio bih zainteresiran ak se bude naručivalo novi print JE i/ili PP-ova 1 i 2 (osim ak ne postoji kakav dodatni uvjet). Na području Zagreba sam btw :D
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

dobrodošao! :D uskoro ćemo imati kult ;)

Čini mi se da će ovaj grupnjak što se narudžbe tiče vjerojatno biti mimo udruge hoću reći samoorganizirat ćemo se tako da ne vidim problema da se priključiš. Još bolje, bit će manja poštarina po glavi. :) Ukoliko SLUČAJNO grupna narudžba bude išla kroz organizaciju udruge, ako nisi njen član možeš postati (wink wink) ili ćemo se već dogovoriti nekako.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
thepandacult
thepandacult
Reactions:
Postovi: 42
Pridružen/a: 11 vel 2021, 13:23
Ima zahvala: 33 puta
 pohvaljen: 31 put
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la thepandacult »

A da, panda, spiriti, priroda, kult :D

Ok, nije ni problem učlaniti se ak bude trebalo, samo ne znam kolko mogu doprinijeti radu udruge kad nisam u ZG neg putujem iz Zagorja, tak da zapravo osim posla rijetko kad sam u ZG :/
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1592 puta
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la grof »

thepandacult je napisao/la: 11 vel 2021, 14:30 A da, panda, spiriti, priroda, kult :D

Ok, nije ni problem učlaniti se ak bude trebalo, samo ne znam kolko mogu doprinijeti radu udruge kad nisam u ZG neg putujem iz Zagorja, tak da zapravo osim posla rijetko kad sam u ZG :/
Bok,

Već samom članarinom doprinosiš, a uvijek možeš biti ovdje aktivan ili se baviti nekim poslovima nevezanima za lokaciju Zagreba (prijevodi pravila, moderiranje foruma, pisanje članaka, recenzija, nešto...) no to ti nije uvjet da bi bio član. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 703
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 813 puta
 pohvaljen: 678 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la dendarii42 »

Ne slušaj ih i ne daj se. Moći ćeš se uključivati u grupnu narudžbu od slovenaca i bit će ti jeftinije i onda nećeš moći ne kupovati igre i falit će ti u životu droge, alkohola, kvadrature i odobravanja bolje polovice.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

dendarii42 je napisao/la: 11 vel 2021, 15:29 Ne slušaj ih i ne daj se. Moći ćeš se uključivati u grupnu narudžbu od slovenaca i bit će ti jeftinije i onda nećeš moći ne kupovati igre i falit će ti u životu droge, alkohola, kvadrature i odobravanja bolje polovice.
True story
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Po nekim glasinama restock Jagged Eartha bi trebao uskoro (možda već ovaj tjedan...), ja sam se ubilježio po dvadeset puta na svaku stranicu koja ima "notify me" opciju, ali potražnja je toliko velika tako da će vjerojatno planuti, ako su količine male.

Ja svakako kupujem, to nije upitno, pitanje je odakle. Stoga, ako netko prije mene primijeti, vrištite, da se saberemo prije nego se itko samostalno zaleti (tu prvenstveno mislim na sebe :P)
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 885
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 854 puta
 pohvaljen: 990 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la Mago de Umago »

Izgleda da sam jedini na svijetu koji nije opsjednut Spirit Islandom. :nee
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”