BoardGameGeek Secret Santa

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 703
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 813 puta
 pohvaljen: 678 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la dendarii42 »

danijel2008 je napisao/la: 15 stu 2021, 14:45
dendarii42 je napisao/la: 13 stu 2021, 09:46 MIslim da sam svom tagretu uspio upecati super poklone. Lost ruins of Arnak na skoro 50% popustu (like to have), The Crew: Mission deep sea (love to have) i Boggle tj. Spot it koji mu nije na popisu, ali će mu biti super jer je rekao da bi želio nešto za igranje sa svojim četverogodišnjakom.
Minimum od 50$ uspio ispuniti zahvaljujući troškovima dostave, pa ne znam je li potrebno možda još nešto ubaciti.
Moj isto ima Arnak na listi. Gdje si našao sa popustom? Isto joj je No.1.
Registriraj se na gamenerdz i označi da ti jave kad ga ima na lageru.
Brzo se proda, ali stalno nabavljaju. Meni se u roku dva dana izmijenilo nema-ima-nema-ima. Čim sam dobio mail uspio sam ga upecat.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
danijel2008
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3609 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

evo tek kad sam im preko obrasca na webu napisao dobio sam odgovor. Kao sve je spremno i čekaju da dođe kamion da pošalju. Ajd, fala bogu.
slika
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 206
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 79 puta
 pohvaljen: 194 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la danijel2008 »

dendarii42 je napisao/la: 15 stu 2021, 14:54 Registriraj se na gamenerdz i označi da ti jave kad ga ima na lageru.
Brzo se proda, ali stalno nabavljaju. Meni se u roku dva dana izmijenilo nema-ima-nema-ima. Čim sam dobio mail uspio sam ga upecat.
Hvala za info.

Upecao Arnak i Stellar. 1 i 2 na wishlist. Kontam da će biti zadovoljna.
Ovi su korisnici zahvalili autoru danijel2008 za post:
dendarii42
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4978
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3609 puta
 pohvaljen: 3731 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

Ja sam svoju santee ove godine dobrano namučio, ali mislim da je i ona zadovoljna jer nije puno znala o BGG-u, natjerao sam je da iskomentira svih 16 igara koje posjeduje (nije baš neki broj al ajde, na početku nije bilo ništa), onda sam je natjerao da komentira wishlistu, pa je to krivo napravila, pa je onda na kraju ispravljala, pa sam je još natjerao da na svom Profilu napiše nešto o sebi. Sve u svemu, jadna se napatila, ali će zato na nagradu dobiti još jedan paket iz InMyBox-a. Usput su mi poslali i tracking broj za njene dvije igre koje sam joj kupio pa je i to riješeno. Još samo moram organizatorima poslati da sam sve odradio i to je to. E da, i moj Santa se javio i primjetio da sam obrisao nek igre koje sam u međuvremenu odlučio još nabaviti prije njega tako da je BGG santa ove godine skoro pa gotov za mene. Možemo na lokalnog Santu :-)
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
mado
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la dlakar »

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
mado
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 340
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 565 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la frastarc »

Evo ja napokon dobio odgovor od sante, nakon što sam mu se javio da je bio takav tjedan da bi ja sebe počastio s nečim i updateao listu ako se već nije odlučio i on šalje
"Santa here, all wrapped up and probably on the way, keep eye out for delivery from Svarog’s Den.

Hope you enjoy.

Ho Ho Ho
Merry Christmas

Santa."
Podržavamo "lokalno" :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post:
mado
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2284
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1183 puta
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la mado »

slika

Došle mi mačke od BGG Sante :hepihepi :ljubav :bravo
Isto lokalno, od LostPointa :thumbs

Sad mogu dalje na forumskog Secret Santu sbatine
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post (ukupno 2):
dadosadistiko
Avatar
PsyBurn
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 13 lip 2019, 07:07
Lokacija: Samobor
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 98 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la PsyBurn »

heh.. sve samo success price.. a od mog sante ni S :/ al ajd ima jos do kraja mjeseca.

ali s druge strane s targetom imam OK vezu, skuzio sto mu treba (2 player gejmovi i lako prenosivi light gejmovi) pa uzeo nesto s liste + svoje preporuke. I sad cekam da se shipa par dana..
Ovi su korisnici zahvalili autoru PsyBurn za post (ukupno 2):
frastarcmado
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 340
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 565 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la frastarc »

So… hype overload 😄
slika

slika
#edit:
Ps @Bolindus top noch sa pakiranjem :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post (ukupno 9):
BolindusPsyBurndendarii42dadoMinsc1610kovacumadosmurfORnotsadistiko
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la wm_lsmm »

mado je napisao/la: 08 stu 2021, 23:50
wm_lsmm je napisao/la: 08 stu 2021, 23:40
Humra je napisao/la: 08 stu 2021, 23:28 Najvjerojatnije i budem išao sa second chance. Samo će onda biti zabavno ako ispadne kako wm_lsmm kaže da dobijem nekog pingvina :lol:
Zato imamo ove nadobudne koji su svoje targete riješili danas, za tjedan dana će im bit dosadno pa će nam pomoći riješit naše pingvine :D
Definitivno pomažemo :thumbs 🤝
Ne možete dobiti većeg pingvina nego ja 2015te u Bjelorusiji:
https://boardgamegeek.com/geeklist/7327 ... tem3735156
Ne sjećam se iskreno kak sam riješio na kraju slanje kad tamo nijedan shop nije primao online plaćanje :facepalm
Evo da i ja javim moju Second Santa situaciju: moj pingvin na kraju uopće nije pingvin, nego neki Amerikanac. Ima 30ak igara na wishlisti, 1 Must have, i odbija odgovorit na poruke. Nije odgovorio niti na jednu, ne znam jel čovjek živ (al svako malo mijenja poredak na wishlisti pa valjda je). Uglavnom, naručila sam mu Limited Edition Oceans s nekim promo kartama i potrebnim sleevovima (bio mu je Love to have, kasnije ga je premjestio u Like to have, al čovječe tko ti je kriv što šutiš) i mislim da je to sve što će dobit. Htjela sam mu uzet još neku malu igru... čini se da neću. Ovako je ispalo nešto preko 70$ s poštarinom. Inače, odluka na Oceans je pala jer sam ju ja odigrala, otišla na BGG loggat play i taman su bili dodijeljeni targeti i taman mu je to bilo u love to have. :)

Moj Santa je super, čak i previše pričljiv, redovito me dočekaju barem 2-3 poruke kad se logiram. Kaže da je poslao, doduše na krivu adresu, al dobro :D Vidjet ćemo kako će završit
Ovi su korisnici zahvalili autoru wm_lsmm za post (ukupno 2):
madodendarii42
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”