Jerkooo

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Jerkooo
Reactions:
Postovi: 32
Pridružen/a: 10 srp 2014, 00:43
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 18 puta
Kontakt:

Jerkooo

Post Postao/la Jerkooo »

Pozdrav svima,

moje ime je Jerko, dolazim iz Bjelovara. Imam 18 godina i skoro cijeli zivot su oko mene drustvene igre (monopoly, rizik, ne probudi tatu i druge "djecje" igre). Uvijek su me zanimale te neke malo "vece" i zahtjevnije igre no nazalost nisam imao s kime igati. Napokon unazad mjesec dana na Pandakonu sam upoznao par ljudi i vidio ovu udrugu, pa eto napokon!! Ovaj utorak (8.7 u igraonici "Carta Magica") po prvi puta sam bio na igranju i bilo je fenomenalno!! Malo sam ponovio znanja koja sam stekao na pandakonu i naucio 2 nove igre (nazalost Porto Rico nismo uspjeli zavrsiti posto sam morao ici na vlak, no Citadel je zanimljiv jako, zajedno sa Shadow Hunters-ima), usput se skompao s 3-4 ljudi i super :DD

Ovim putem zebi bi razmijeniti mailove s Andrijom i Igorom cija prezimena ne znam, samo znam da su bili u utorak tamo haha.

Pokusavat cu sada dolaziti sto je cesce moguce na druzenja, posto sam iz Bjelovara malo ce biti zeznutije ali nema frke, nadam se da ce nam biti zabavno i da cu upoznat jos puno ljudi pa da mozda jednog dana nekakvu igraonicu otvorimo i tu malo blize.

Puno hvala,
lijep pozdrav svima!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Jerkooo za post (ukupno 3):
ValsimShichmado
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Jerkooo

Post Postao/la buraz »

Pozdrav!

Dobro nam došao :)

Baš lijepo da si se navukao :twisted:
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Jerkooo

Post Postao/la grof »

Dobro na došao Jerko.

Želimo ti puno druženja i veselja na našim događajima i igraonicama uz nadu da nam se pridružiš i kao volonter na budućim događanjima.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3142
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2324 puta
 pohvaljen: 2397 puta
Kontakt:

Re: Jerkooo

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao i dobro nam ostao :) .

Drago mi je da si nas našao i da si počeo nam dolaziti. A to što si potegnuo čak iz Bjelovara na par sati je respect sam po sebi :bravo . Nadam se da ćeš nam i dalje redovito dolaziti, pa i dovoditi prijatelje. Dok jednog dana ne otvorimo Igraonicu i u Bjelovaru :) .

Želim ti dobre i lijepe provode u našim Igraonicama i nebrojeno puno sati dobre zabave :thumbs .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Jerkooo
Reactions:
Postovi: 32
Pridružen/a: 10 srp 2014, 00:43
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 18 puta
Kontakt:

Re: Jerkooo

Post Postao/la Jerkooo »

Hvala vam puno! :D

Eto nadam se da cemo se jos puno puta vidjeti i odigrati jos puno igara. Pokušat cu navuci neke ljude da dodu vidjeti i to tako, sigurno :D
Naravno zelio bih vas sve upoznati i da odigramo nesto dok dodem tamo da bas nisam totalni uljez haha :P

Do sljedeceg susreta lijep pozdrav svima :D
Avatar
the_priest
Reactions:
Postovi: 117
Pridružen/a: 04 pro 2013, 00:18
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: Jerkooo

Post Postao/la the_priest »

Hola Jerko, si ti bio danas mozda u CM , Puerto Rico te Lords of waterdeep?

Ako jesi ima na forumu tema za prijave za TI3 , zadnji podrofum...
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3578
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1558 puta
Kontakt:

Re: Jerkooo

Post Postao/la Shich »

Miro ti se salis,jel da? Osobu koja je dosad odigrala nekoliko light-medium igara pozivas na TI? Pusti ga da ide postepeno,ovak ce izgoriti u pravilima i duzini partije.
Jerkooo
Reactions:
Postovi: 32
Pridružen/a: 10 srp 2014, 00:43
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 18 puta
Kontakt:

Re: Jerkooo

Post Postao/la Jerkooo »

Taj sam da hahaha :D e to se trazi haahha, svakako cu pogeldati, moram malo naci vremena da istrazim cijeli forum, a sto se tice TI-a, procitat cu malo pravila i tako to pa cemo vidjeti, naravno i pogledati koju partiju ako ce ko igrati :D
Avatar
Vicko
Reactions:
Postovi: 549
Pridružen/a: 06 tra 2012, 23:30
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 312 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: Jerkooo

Post Postao/la Vicko »

hahaha, nema ti za boardgameove "Sažetka" (za lektiru) sa kojim moeš izbjeć čitanje pravila. ;) nema kratkog sadržaja. xD
Zapravo, ima, no to su uvijek podsjetnici. Igru ti mora ili netko objasnit ili se trebaju pročitat pravila.

TI3 je dosta heavy igra sa groooo pravila i specifičnom publikom. ;) Pogledaj si filmiće i malo pravila, možda ti se svidi. Ako ti se čini prekomplicirano, pričekaj da odigraš par drugih naslova, pa se kasnije lako vratiš na ovo. ;)

dobrodošao
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Jerkooo

Post Postao/la grof »

Vicko je napisao/la:hahaha, nema ti za boardgameove "Sažetka" (za lektiru) sa kojim moeš izbjeć čitanje pravila. ;) nema kratkog sadržaja. xD
Zapravo, ima, no to su uvijek podsjetnici. Igru ti mora ili netko objasnit ili se trebaju pročitat pravila.
Upravo si rekao nešto toliko bitno da moram dodatno naglasiti!

Uvijek me kopkalo zašto se npr. Nijemci vole boardgejming? Pa, između ostaloga i zbog tih pravila. Nijemci i još pokoja sjeverna nacija jako voli igrati "po pravilima". Nijemci imaju hrpe kojekakvih "richtlinien" (smjernica). I prirodno im je u svemu tražiti točne smjernice za rad, pa i za zabavu. Oni ne traže smisao muljanja u svemu i svačemu!

Naš narod samo gleda kako zaobići te smjernice i sve što je "po pravilu" na neki način pokušava zaobići nekom svojom logikom i svojom pravdom.
Baš zato Hrvatskoj i te kako treba boardgejming: Ne bi li se konačno naučili igrati po pravilima i stvarati pošteniji i bolji svijet. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”