fantasy flight games

Pitanja vezana uz društvene igre
Athelas Loraiel
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: fantasy flight games

Post Postao/la Athelas Loraiel »

a kakav je Game of thrones 2nd edition i Twilight imperium? te dve me uzbuđuju....
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2284
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1183 puta
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: fantasy flight games

Post Postao/la mado »

Obje igre su odlične. Traju dugo, ima se kaj za objašnjavati, ali sati igre prelete. Obje igre smo igrali u igraonici već nekoliko puta i ljudi su se svaki put dobro zabavili. Ja sam obje igrao samo 1x do sad nažalost.
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: fantasy flight games

Post Postao/la buraz »

komplicirane.
za početnike nisu preporučljive.

i mogu potrajati.
i trajati.
i trajati.
slika
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 937 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: fantasy flight games

Post Postao/la miljenko »

buraz je napisao/la:komplicirane.
za početnike nisu preporučljive.
no ako nisi imao problema s Runewarsima, neces ni s ove dve igre... S tim da Twilight imperium ima jos vise pravila nego runewars... Obje su fantasticne igre, neces s niti jednom pogrijesiti...
Dtroon
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 13 stu 2012, 03:12
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: fantasy flight games

Post Postao/la Dtroon »

pozz svima ... nisam ni znao da se u hr forumira o board gejmovima uopće :) ... nedavno sam naišao na ovaj forum ....


ima li smisla uopće nabavljat 2nd ed GOT ako se več posjeduje 1st sa obje expanzije ? pretpostavljam ne ... sudeći po onom što sam preletio na bgg ?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1595 puta
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: fantasy flight games

Post Postao/la grof »

Dtroon je napisao/la:pozz svima ... nisam ni znao da se u hr forumira o board gejmovima uopće :) ... nedavno sam naišao na ovaj forum ....
Dobrodošao!

Ooo da, forumira se. Dapače, sve nas je više i ide to polako.

Za AGOT će ti odgovoriti ekipa koja je i igra, ovo moje je bio mali off-topic :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: fantasy flight games

Post Postao/la thegrey »

Po meni ne. Bolje lovu potrosi na nesto drugo ili pametno ulozi.
Prva edicija + expovi je fino popravljena i igriva, a ima i neke stvari koje jos nisu stavljene u drugu (npr. leaderi).
Dtroon
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 13 stu 2012, 03:12
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: fantasy flight games

Post Postao/la Dtroon »

grof je napisao/la:
Dtroon je napisao/la:pozz svima ... nisam ni znao da se u hr forumira o board gejmovima uopće :) ... nedavno sam naišao na ovaj forum ....
Dobrodošao!

Ooo da, forumira se. Dapače, sve nas je više i ide to polako.
aj odlično .... kad smo počinjali sa bg ... nakon što smo d20 kockice objesili o klin :) ... našao sam jedino tu i tamo neki topic o bg na drugim forumima ... ali može se reći skoro pa ništa... poslije nisam ni tražio .... ovo je vrlo pohvalna inicijativa :thumbs
Dtroon
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 13 stu 2012, 03:12
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: fantasy flight games

Post Postao/la Dtroon »

thegrey je napisao/la:Po meni ne. Bolje lovu potrosi na nesto drugo ili pametno ulozi.
Prva edicija + expovi je fino popravljena i igriva, a ima i neke stvari koje jos nisu stavljene u drugu (npr. leaderi).
eh ...lideri su baš odlična stvar ... i mislio sam da je tako ... hvala ... ulaže se ... širi se kolekcija polako :) ... zasad na 5-6 ...nije baš prejeftin sport a i nabavljanje je teža tlaka pogotovo ako se radi o novijim naslovima .... upravo danas sam dobio bijeli papirić sbatine
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1595 puta
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: fantasy flight games

Post Postao/la grof »

Dtroon je napisao/la: aj odlično .... kad smo počinjali sa bg ... nakon što smo d20 kockice objesili o klin :) ... našao sam jedino tu i tamo neki topic o bg na drugim forumima ... ali može se reći skoro pa ništa... poslije nisam ni tražio .... ovo je vrlo pohvalna inicijativa :thumbs
Slažem se! Hvala!

Kad dignemo Udrugu, možda nađeš i neku svoju nišu za korisno djelovanje u zajednici! ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”